Wpis z mikrobloga

Ponowię swój głos w kontekście głośnej sprawy:

1. Kobieta może wymyśleć dowolnie obrzydliwą historię na Twój temat i mnóstwo ludzi z automatu jej uwierzy.
2. Ludzie, którzy jej nie uwierzą lub wręcz będą wiedzieć, że kłamie, nadal będą zachowywać się tak jakby jej wierzyli, bo będą się panicznie bali łatki "tego, który bronił przemocowca".
3. Jeśli sprawa będzie na tyle poważna, że trafi na policję lub do sądu i Twoja niewinność zostanie udowodniona, kobieta, która Cię pomawiała nie poniesie żadnych konsekwencji, a to co straciłeś (praca, dobre imię) nie zostanie Ci przywrócone.

#pieklomezczyzn #blackpill #johnnydepp
EastWestEast - Ponowię swój głos w kontekście głośnej sprawy:

1. Kobieta może wymy...

źródło: comment_1651124695BS9vR2njQyeOMUEEFwdiH0.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EastWestEast: ta sprawa idealnie pokazuje jak różni się p-----c domowa w wykonaniu kobiet. Przemocy fizycznej jest względnie mało i bez użycia narzędzi ciężko kobiecie zostawić ślad na ciele mężczyzny. Opiera się głównie na manipulacjach, graniu na emocjach czy prowokowaniu, a jak już mężczyzna dojdzie do granicy i da się sprowokować to sprawę ma przegraną. Polecam każdemu mężczyźnie obejrzeć żeby zobaczyć jak to wyglada i przed czym sie chronić w życiu
  • Odpowiedz
Opiera się głównie na manipulacjach, graniu na emocjach czy prowokowaniu, a jak już mężczyzna dojdzie do granicy i da się sprowokować to sprawę ma przegraną.


@pawel_187: to niech się nie da prowokować. myślisz, że to jest jakiekolwiek usprawiedliwienie dla przemocy fizycznej? i że mężczyźni nie stosują przemocy psychicznej względem kobiet? no ja p------ę xd
  • Odpowiedz
to niech się nie da prowokować. myślisz, że to jest jakiekolwiek usprawiedliwienie dla przemocy fizycznej?


@CocoJamboolin: a jak kobieta używa przemocy to mężczyzna może się bronić? P-----c kobiety nie zostawi prawdopodobnie nawet siniaka i może być nie do udowodnienia

że mężczyźni nie stosują przemocy psychicznej względem kobiet?


Pokaz dokładnie gdzie coś takiego napisałem? Cytat poproszę
  • Odpowiedz
@EastWestEast: Na szczęście takie akcje choć trochę otwierają oczy. Jakaś podobna sytuacja była ostatnio i same komentarze o wstrzymaniu się z oskarżeniami do wyjścia dowodów, żeby się sprawa Deppa i Heard nie powtórzyła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pawel_187: @CocoJamboolin: nie sledze tego procesu, bo za dużo czasu to by zajmowało, ale puszczali rozmowę JD i AH gdzie Deep mówił że go biła, a ona ze tylko cie uderzałam. Tak jak wyżej, byli siebie warci, oboje jebnięci z problemami, powinni się rozejść, bez orzeczenia winy i nara.
  • Odpowiedz
a jak kobieta używa przemocy to mężczyzna może się bronić? P-----c kobiety nie zostawi prawdopodobnie nawet siniaka i może być nie do udowodnienia


@pawel_187: może się bronić, ale nie prawym sierpowym, wtf? xd

Pokaz dokładnie gdzie coś takiego napisałem? Cytat poproszę


nie napisałeś czegoś takiego, tylko chciałam zauważyć, że mężczyźni też stosują na kobietach p-----c psychiczną i się kobiety jakoś nie dają prowokować. no prawdopodobnie chodzi o przewagę fizyczną, no
  • Odpowiedz
nie sledze tego procesu, bo za dużo czasu to by zajmowało, ale puszczali rozmowę JD i AH gdzie Deep mówił że go biła, a ona ze tylko cie uderzałam. Tak jak wyżej, byli siebie warci, oboje jebnięci z problemami, powinni się rozejść, bez orzeczenia winy i nara.


@wfm125m: ja śledzę tak trzy po trzy informacje z tej sprawy no i wychodzi na to, że oboje byli przemocowi, a kto ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
to niech się nie da prowokować.

@CocoJamboolin: A jak jesteś bezdomny to po po prostu kup dom.Proste, nie?
Wykopowe różowe zawsze w formie do pieprzenia głupot.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: co? ale rozparawa trwa przecież mordo. Moim zdaniem jesli wyjdzie, ze Amber kłamała to powinna w wyroku dostać przeprosiny z nagraniem publicznym a w nich powiedzieć, że ja Amber Heard skłamałam na temat tego i tego, tak nie bylo i przepraszam. I wszyscy którzy potępili Deppa na samo jej jedno słowo powinni dostać pozwy z automatu za zrywanie kontraktu.
  • Odpowiedz