Wpis z mikrobloga

@I_am_the_liquor: Maxem Kolonko nigdy się nie interesowałam, ale ostatnio jak tak wszyscy przeżywają co się z nim dzieje, odpaliłam jakiś ostatni filmik na wykopie i bez kitu. U mnie na wsi jest koleś chory na schizofrenię, gada sam do siebie, wygłasza tyrady do nieistniejących odbiorców, podobne treści (wojna, napadli, zdrajcy, rozstrzelać, powiesić - już od kilkunastu lat tego typu teksty), identyczny styl, dykcja. Jak bym miała diagnozować to obaj cierpią na
ale to też typowe gadanie prawaków którym zrobiło się wstyd. Wystarczy spojrzeć na okładki jego książek żeby zrozumieć że typ nigdy nie był normalny


@knur3000: przecież identycznie było z PIS, który był niesamowicie wychwalany przez pewien czas na wykopie, dopóki nie zaczęło im #!$%@?ć jak Kolonce. Oni też zawsze byli #!$%@?, tylko motłoch tego nie widzi za wczasu i w ten sposób próbują sobie normalizować złe wybory, których dokonali wcześniej.
ale to też typowe gadanie prawaków którym zrobiło się wstyd. Wystarczy spojrzeć na okładki jego książek żeby zrozumieć że typ nigdy nie był normalny

@knur3000: przecież identycznie było z PIS, który był niesamowicie wychwalany przez pewien czas na wykopie, dopóki nie zaczęło im #!$%@?ć jak Kolonce. Oni też zawsze byli #!$%@?, tylko motłoch tego nie widzi za wczasu i w ten sposób próbują sobie normalizować złe wybory, których dokonali wcześniej


@