Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GeWa: Prezes ma jakieś szklanki na zbyciu, dał ryje kolegów i wio do Biedry kosić frajerów.

Użytkownicy portalu Wykop.pl prześledzili sprawę szklanek Kanału Sportowego i sugerują, że specjalna kolekcja powstała tylko dlatego, że wiceprezes firmy DAJAR dystrybuującej artykuły dla domu (producent szklanek), czyli Dariusz Zaremba, jest również jednym z udziałowców Agencji Ganador, w której działa również Agnieszka Prachniak i Maciej Sawicki z Kanału Sportowego. Co ciekawe, w promocję produktu nie są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@steemm: trzeba poczekać aż ktoś zapyta się o to w hejt parku lub oburzenie będzie tak duże że jednak Stanowski coś nagra na ten temat. Będzie tłumaczenie że to tylko naklejka do zerwania od razu a nie że ona ma być na stałe albo inne #!$%@?. Albo że jak nie chcesz to mie kupuj o tyle. W każdym razie dla największych fanów KS którzy wchodzą mejwenom w dupę wystarczy poczekać na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@diofantos: dokładnie. W następnym hejt parku będzie dzwonił jakiś Seba co robi w UK na magazynie i będzie:
-dzien dobry z tej strony Seba
-no cześć Sebastian
-ja dzwonię z Londynu
-
-no chce tylko powiedzieć że dobra robotę robicie chłopaki i pozdrawiam was i moja dziewczynę która siedzi obok. Tak w ogóle to te szklanki to zajebiste są bo tak Krzysiu mówił. Jak byłem na przepustce w Polsce to kupiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@steemm: A ja #!$%@? myślałem, że to jest grubsze szkło, dzięki któremu możnaby zrobić delikatne żłobienie i laserowo w nim napisać - Kanał Sportowy ()
@Secla ta i #!$%@? ze wysypala sie sprawa z grawerem bo mieli to robic w Rosji (!)

Hahahahah teraz wszystko i wszędzie jest przez wojne nawet kufle i szklanki na masowa produkcje w Pl.
Grawer dowolny na kuflu 0.5 w moim mieście 25zl. A tu taka lipa i tłumaczenie sie ze to przez Rosje...
Szczerze nie wiem na uj komu była by szklanka z napisem kanał sportowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
"moim zdaniem wg mnie" pewne niedociągnięcia są :D ale to w założeniu miało się odklejac.