Wpis z mikrobloga

Mirki, wyliczam sobie OC na #motocykle w Mubi. Muszę wybrać model i nie ma takiego, który by się zgadzał z dowodem rejestracyjnym, bo jest tak:
Mam SV 650S K4 53kW, a do wyboru z najbliższych dowodowi jest SV 650 K3/K4 53kW, albo SV 650 S 52kW. Jedno bez owiewki, drugie słabsze niż dowód podaje, nieznacznie, ale jednak. Czy to ma jakiś znaczący wpływ w razie szkody? #ubezpieczenia
  • 11
@MisPalkis: To są oddzielne rubryki, szosowe od 250ccm, ale model konkretny też muszę podać. Widzę, że poprzednie OC właśnie w PZU ma wpisane "Suzuki szosowe od 250ccm". Dobra zaznaczam to pierwsze, z odpowiednią mocą :P Wygrzebałem całe dokumenty ze starego OC i tam też to jest zaznaczone.
@BulgarskiTaboret ciężko powiedzieć czy będzie miało wpływ ale jeżeli parametry się zgadzają to nie powinno być problemu. Jeżeli chcesz Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach żebyś miał pewność :)
@Donmenello: Generali i Proama wyszła mi za 152zł z Assistance więc elegancko. Samo OC 146zł.
@jaceks653: Ostatnio "mój" agent mi wysłał propozycję najtańszego OC na samochód za bodajże 1300zł, a na Mubi za 971zł wziąłem OC, NNW i Assistance. Po cashbacku 821zł więc jednak Mubi jest spoko moim zdaniem, albo agent ujowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inni agenci zawsze mi wyliczali podobnie. To znaczy miałem okres