Wpis z mikrobloga

przecież Xiaomi, czy Samsung zaczyna kosztować podobne kwoty, iPhone za trójkę raził kilka lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deivo @Ka4az: nie mityczna tylko iphony są mniej "komputerami" niż androidy. Nie ma tam czegoś takiego jak pełny system plików (mówię o sytuacji bez roota czy tam jailbrakea). Jest niby manager plików ale nawet nie da się dostać do mp3 czy zdjęć jako plików jpg czy tam innego pliku graficznego xD. Nie obsługują wszystkich urządzeń przez bluetooth (np serial over bt). Nie można instalować własnych aplikacji z pliku (tylko
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to ze telefon z przestarzałymi podzespołami działa wydajniej niż hiper nowoczesna technologia 8 rdzeni w ogóle 32 GB ramu, co z tego ze w telefonie jest najnowocześniejsza technologia jak nie jest wykorzystywana. Cyferki to nie wszystko ;)
  • Odpowiedz
@#!$%@?:
W ramach wstępu.
Zdjęcia robię z pomocą aplikacji Camscanner, która od razu je przerabia na czerń i biel, usuwa cienie i ładuje w jeden plik pdf. Normalnie(z użyciem Iphone) zajmuje mi to około 5-6 sekund na zdjęcie.

W 2019 zgubiłem swojego Iphone 6s plus, na czas szukania nowego telefonu korzystałem z Huwawei Y6. Wyjątkowe gówno. Cięło się nawet przy ładowaniu wykopu, każde zdjęcie powyżej 15-20 w pliku to była walka o życie i przy większych paczkach musiałem czekać na obróbkę nawet do 30 sekund albo dzielić poszczególne tomy akt na kilka kilkanaście plików.

Szybko
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: Od lat używam telefonów androida, średnio zmieniam co 2 lata. Ale mam też od ponad 7 lat Ipada Air 2 i jest nie do zajebiania. Żaden android by nie wytrzymał 7 lat, przecież to prehistoria, a jednak Ipad nadal daje rade.
  • Odpowiedz
@Luko: Wiec czemu nie kupisz iphona i będziesz miał spokój na 7 lat ? + spoko integracje z reszta swojego sprzętu. PS 13 teraz za 3,2k można wychaczyc… czyli takie 2 Antki w sumie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az: w sensie niby co jest poprawą bezpieczeństwa?
W jaki sposób ograniczenie dostępu do plików na urządzeniu albo ograniczenie urządzeń bt poprawia bezpieczeństwo?
Zresztą ograniczanie funkcji bo użytkownik może być głupi i coś zainstaluje? XD
Niech sobie zrobią tryb bezpieczny dla ludzi którzy chcą telefon do fb i dzwonienia ale zrobią przełącznik "dla developerów" gdzie nie będzie takich dziwnych ograniczeń
  • Odpowiedz
@mjnck: Ale iPhone kupujesz i działa. Logujesz się i wszystko śmiga. Chcesz sobie grzebać w telefonie kup Android, ale ograniczenie funkcji tu nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az: no właśnie to są ograniczenia xD
Do grzebania tutaj jeszcze daleka droga. Narazie wymieniłem zwykle funkcje które po prostu można zrobić na androidzie a nie da się na iphonie (da się tylko trzeba mieć jailbreak ale raczej to się nie liczy)

Jakby tak po prostu wszystko działało to możnaby się łączyć przez bluetooth ze wszystkimi urządzeniami a nie tylko głównie ze słuchawkami xD
A tak to trzeba się wlutować
  • Odpowiedz
szkalowało się iphony, kiedyś to było - a później się kupiło i przekonało, jaki to jest zajebisty sprzęt, soft i synchronizacja. Nie jestem wyznawcą Apple bo są też wady ale w kategorii "po prostu działa" iPhone u mnie ma pierwsze miejsce. Niedługo będzie 3 lata jak go mam i nie wydaje mi się bym na dniach miał go zastąpić nowym modelem. Za to Androidy wymieniałem co 2 lata ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DontLookBackInAnger: najwidoczniej z twoją wypłatą coś jest nie tak, bo cena iphona jest raczej normalna. 1k euro za tel to norma. Tyle, że w kraju w ktorym zarabia sie w walucie, a nie w 3 czy 4 razy słabszych cebulionach.
  • Odpowiedz
Szkalowalem Apple bo mnie nie było stać, obecnie mnie stać i nie wyobrażam sobie przejść na androida, a byłem fanem xiaomi to jednak MIUI to straszny gniot, nawet na flagowcach.
  • Odpowiedz