Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: ale się wykopki zesrały i z jednej i z drugiej strony xD nikt, absolutnie nikt nie dał żadnego realnego argumentu dlaczego iphony są lepsze lub dlaczego smartfony na androidzie są lepsze. Kłócicie się dla samego kłócenia, wyłącznie przez fanboyowanie i subiektywne odczucia, a te każdy ma inne.
Sam przerabiałem różne smartfony i każdy w czymś #!$%@?ł. IOS używałem przez chwilę na ósemce i nie mogłem się do niego przekonać. Mam
  • Odpowiedz
@ArmaturaGramatura Poczekaj do zimy haha. Ja już przeszedłem te wszystkie levele lansu. Telefon ma dzwonić i ewentualnie zrobić dobre zdjęcie. Reszta, to zbędne wydadki. Ale młodość rządzi się swoimi prawami i swag musi być xD. Kiedyś kupowałem telefony po 4k, ale już wyrosłem z kupowania rzeczy które mi są niepotrzebne.
  • Odpowiedz
chyba ze ktoś mi udowodni że nagrywa on lepsze filmy od lustrzanki


@#!$%@?: Po co ktoś miałby nosić lustrzankę skoro może mieć dobry aparat w kieszeni? Ja robię miesięcznie setki zdjęć akt, zwykle zależy mi na czasie i IPhone po pierwsze szybko łapie ostrość, a po drugie szybko opracowuje zdjęcie tak by było przyjazne w wydruku. Gdy korzystałem z zastępczych Huawei i Xuaomi i przeklinałem to badziewie bo traciłem na każdym zdjęciu
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: masz iphona, dlatego cytowanie tak #!$%@? Ci działa. Na xiaomi działa idealnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
A Ty mówisz że apple to prywatność?
Powiem Ci coś. Żaden telefon nie oferuje w 100% prywatności. To czy moje dane idą do Chin, Korei czy stanów to tylko mój wybór.
  • Odpowiedz
@malysek599: stabilność działania taka że jak otwierasz apke Glovo to system postanawia się wywrócić do góry kołami XD


@Nullek: Kupilem w 2009 bialego macbooka. Przez 8 lat wywalil sie doslownie 2 razy - w sensie ze tylko pomogl restart systemu. Powodem byl sterownik drukarki. Najlepszy system moze polozyc #!$%@? oprogramowanie firm trzecich.
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: Iphone sprzedasz z mała strata jak zmienisz za 3 lata, masz topowy soft ktory w obrebie ekosystemu jest zajebisty, topowy proc, dobra jakość wykonania i wsparcie najdłuższe około 6 lat na generacje, płacisz to samo co za topowe inne marki, bardzo dobry aparat.
  • Odpowiedz
  • 1
@Eskim0s No właśnie zmieniasz, bo android po 2-3 działa gorzej, apple jest pod tym względem wygodniejszy, jedynie baterie trzeba zmienić. System wciąż aktualizowany i paruletni telefon działa jak nowy.
  • Odpowiedz
@ajwerek: ja mialem podobnie- do tej pory od premiery uzywalem 7-ki, teraz przesiadlem sie na 13 max pro i nie zaluje, chociaz kumpel zrobil mi kiedys zdjecie na motorze samsungiem i zdjecia chyba lepszej jakosci sa.
  • Odpowiedz
@Nullek: Dziwne że ja na swoim 11, xr i nawet starym 5s Glovo działa bardzo dobrze i jak ty to mówisz nie „wywraca się do góry kołami”
  • Odpowiedz