Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: Skoro przestarzałe to dlaczego chodzi 10 razy lepiej nawet po 5 latach niż jakiś samsung czy xiaomi pp roku? Wielkie ramki? Jak to iPhone 8 z 2018 roku gdzie dopiero wchodziły bezbramkowe telefony XD, cena? Normalna... system świetny, nie ma nic gorszego niż android #!$%@?
  • Odpowiedz
@sramydamy: Wiem. Nawet łańcuchy dostaw Applowi ostatnio podupadły, bo w Szanghaju jest lockdown i produktów nie ma kto klepać. Jednak i tak wolę zapłacić Samsungowi czy Applowi, bo wiem, że wspieram chociaż w części zachodnią firmę (zakładając, że południowych Koreańczyków zaliczamy do zachodu).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pomijam fakt, że kupując Xiaomi napycha się kabze Xi Jin Ping Pongowi.


@dsomgi00: Tylko Samsung nie produkuje w Chinach. Kupując Iphone dajesz zarabiać Chińczykom.
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: Właśnie taka ósemkę służbowa mam do dzisiaj. Uzywam jej od 4-5 lat i dalej chodzi stabilnie i są aktualizacje. Aparat faktycznie nie jest topowy, ale nie wydaje mi się żeby jakiś android po tylu latach choc w 20% był tak stabilny i płynnie działał. Z mojej perspektywy, nie płacisz za podzespoły a ekosystem, który jest lepiej dopracowany, bezpieczniejszy i stabilniejszy. Płacisz tez, wiadomo, za markę i marketing. Ale jeśli nie
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: no dobrze, więc korzystaj z Apple skoro tak uważasz. Czy ja napisałem gdziekolwiek że masz nie korzystać?

Skoro ogólny temat telefonów, prywatność czy lepszy stosunek jakości do ceny Cię nie interesują to kupujesz Apple i się nie zastanawiasz.
Mnie te tematy interesują i stać mnie na wymianę telefonu za 5k co dwa lata po to aby mieć lepsze podzespoły i szybsze ładowanie. Skoro Tobie odpowiada korsystanie z cztero letniego telefonu
  • Odpowiedz
Miałem kiedyś syf z androidem gowno wieszalo się często i trzeba było ręcznie czyścić pamięć nawet jak ktoś dzwonił to telefon potrafił się zawiesić dobrze ze była z tyłu klapka to mogłem baterie wyciągnąć odkąd mam iphona to nie wiem co to wieszanie się nawet stare modele działają dobrze tymczasem telefon z androidem wiesza się już po 3 latach nie mówiąc o tym że nie ma już aktualizacji xd
  • Odpowiedz
@malysek599 nie jestem fanem apple, ale stabilnością działania biją na głowę pozostałych producentów

Te teksty o stabilności to były aktualne może 10 lat temu. Ja teraz sam używam taniego xiaomi, bo droższy telefon nie jest mi potrzebny do dzwonienia, wypoku, tlitera i płacenia blikiem i #!$%@?, działa normalnie, nie wiesza się i nic się nie dzieje. Niech każdy wydaje własne pieniądze jak chce, ale te #!$%@?, że Hurr durr kupuje ajfona za
  • Odpowiedz
W ogóle nie wiem jaką fazę mają wszyscy na jakieś uberdrogie smartfony, ja kupiłem sobie Motorolę Z3 Play 15 maja 2019 roku na promocji Play z zestawem akcesoriów za 1059 PLN na raty 0 % ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za chwilę mija 3 lata, Motka była raz na gwarancji z rozwalonym wyświetlaczem (nie miałem jej przez tydzień) i bateria przy intensywnym użytkowaniu zaczyna powoli trzymać mniej niż jeden
  • Odpowiedz
@dsomgi00 ok, jak chcesz mieć dobre foty i wideo to wydajesz kupę kasy na iPhone. Jak chcesz mieć świetnie działający telefon, to bierzesz jakiegoś chińczyka za ok. 1500 i niczego więcej do szczęścia nie trzeba. Przechodziłem przez różne flagowce i naprawdę, jak nie potrzebujesz mieć super zdjęć (a większość ludzi i tak ogląda zdjęcia na telefonie) to szkoda kasy na to.
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: oj piecze, kiedyś też mówiłem że ajfony to gówno, ale to się zmieniło 1.5 roku temu jak kupiłem swojego Xs, telefon z 2018 a ciska lepiej niż flagowe androidki z 2020/21...żałuje, że szkalowałem iphona, bo powinienem szkalować androida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: nie No bądźmy poważni, dorosły, pracujący z telefonu człowiek musi mieć iPhone

@Jamniki2: android jest jaki jest, ale powiedz, jak pracujesz na systemie, który nie ma używalnego dialera, ma upośledzoną obsługę dual SIM, beznadziejną klawiaturę i brak klonowania apek?

@mjnck: ta mityczna ograniczona ilość funkcji XDD

@Ka4az: no tak
  • Odpowiedz