Wpis z mikrobloga

@stratego: mam podobne doświadczenia - apple to taki system że kupujesz produkt, wgrywasz te apki co używasz i już masz ideał, nic nie trzeba poprawiać. interfejs windowsa i androida zawsze wygląda jak gówno i nawet najlepsze skórki tego nie zmienią, w applu zawsze wszystko estetycznie + tak jak mówisz, niczego ręcznie nie zamykasz, nie bawisz się w jakieś małpie figle na kiju, po prostu używasz

nazywanie macbooka air maszyną do
  • Odpowiedz
@stratego: "żeby się przestawić od tak poszedłem full retard w Apple za jakieś 10 kafli, do tego specjalne kable i ładowarki, a teraz nie mogę ładować urządzeń u innych ludzi, jak nie zabiorę swojego specjalnego kabelka, jest w pytę" xD
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: ani to mądre, ani zabawne co napisałeś. iPhone nie jest jakimś nieosiągalnym dla statystycznego Polaka sprzętem. Nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem u kogoś kabla do ładowania. Poza tym od ładnych paru lat istnieje takie coś jak ładowanie indukcyjne, polecam.
  • Odpowiedz
@dnljr: ale nie fanboyuj, ceny reszty flagowców też są podobne po prostu nie warto ich kupować jak za to co oferują w porównaniu do budżetowek
Tacy jak ty nakręcają ten idiotyczny rynek luksusu na który cię nie stać polaku, musisz mieć taki drogi telefonik jak ja żeby logo było widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DontLookBackInAnger: co ty bredzisz. jak masz do tego macbooka, imaca, ipada i iwatcha to cała ta rodzina współgra wyśmienicie. a to, że ciebie nie stać na wszystkie te rzeczy to już nie mój problem.
  • Odpowiedz