Wpis z mikrobloga

Kupiłem ip13mini w tym roku a stary telefon Xiaomi oddalem babci. Ostatnio poprosiła mnie żebym jej cos ustawil to myślalem ze wyjdę z siebie, tyle trzeba było przeklikac rzeczy. Teraz jestem zdania że jak ktoś jest casual userem to IP to dobry wybór.
  • Odpowiedz
Długo używałem smartfonów z Androidem, ale od dwóch lat, trochę z przypadku, korzystam z iPhone SE i pomijając fakt, ze to sprzęt 5-letni, a nadal śmiga i w dodatku producent wydaje aktualizacje, to jest bardzo ergonomiczny. Zastanawiałem się ostatnio, czy nie czas rozejrzeć się za czymś nowym i okazało się, ze większość telefonów to kloce z wyświetlaczem powyżej 6 cali. Jak się szuka czegoś poniżej 5, to wyskakuje właśnie albo iPhone albo
  • Odpowiedz
@cloud7: ja zmieniam smartfon co 2-3 lata, więc mi wystarcza wspieranie dwoma dużymi aktualizacjami.

@TheJaster: ja mam dwa flagowce Xiaomi, a jakoś zero problemów, ciągle chodzą płynnie.

@DrTRAPH0USE: iPhone SE (każda wersja) to średniaki, droższe od
  • Odpowiedz
@malysek599: No jest bardzo stabilny szczególnie jak klawiatura Apple potrafi się wyłonić podczas pisania na innej albo w ogóle się żadna nie chce pojawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po roku siedzenia na iPhonie 12 Pro Maxie (co nazwa brzmi jak lek na poprawę erekcji) mam dość tego telefonu i walczę z myślami o przesiadce znów na Androida, ale to pewnie dlatego że wcześniej miałem Note9 który
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: No No, rzeczywiście.
Większość życia jechałem na androidzie, i chyba jedyny który był godny polecenia to samsung.
Kupiłem s7 edge, który wtedy był flagowcem i przyznam ze mimo #!$%@? w 30% ekranu, #!$%@? działa do dziś i nawet rzadko się zacina, ciagle go trzymam jako zapasowy.
W iPhone zacząłem od X, teraz mam 12, zazwyczaj kupuje jeden model wstecz bo nie chce mi się wydawać pieniędzy aż tyle. Żaden z nich nigdy mi się nie zawiesił, nie zaciął, system operacyjny jest zajebiscie wygodny, chyba niczego mi w tych telefonach nie brakuje.
A jakie było moje zdziwienie, jak kiedyś zepsuł mi się Sony xperia, wziąłem od ojca jakiegos starego iphona, tego jeszcze z przyciskiem, zaktualizowałem go i normalnie wspierał słuchawki przez port ładowania.
Mama z siostra jakoś rok temu uparły się na xiaomi, bo synek dobra cena przecież i tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Eskim0s: zawsze, ale to zawsze się pojawiasz i zawsze...

_ja mam dwa szajsomi, na których mam gry
wystarczy nie aktualizować
u mnie działa, mam 12003030fps
trzeba kupić drogiego szajsomi,
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: no dobrze, więc korzystaj z Apple skoro tak uważasz. Czy ja napisałem gdziekolwiek że masz nie korzystać?
Skoro ogólny temat telefonów, prywatność czy lepszy stosunek jakości do ceny Cię nie interesują to kupujesz Apple i się nie zastanawiasz.
Mnie te tematy interesują i stać mnie na wymianę telefonu za 5k co dwa lata po to aby mieć lepsze podzespoły i szybsze ładowanie. Skoro Tobie odpowiada korsystanie z cztero letniego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MZ23: no ja faceid raczej bym nie używał i tak a na pewno nie jest to dla mnie zachęta do kupna. W tym wypadku widzę tylko ten gargantuiczny notch i mam wrażenie, że patrzę na taniego chińczyka za 599 zł xD
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: sorry ale z tymi przestarzałymi podzespołami to dowaliles. Apple przeskoczyło konkurencję i to mocno jeśli chodzi o procesor, system tez dobrze obchodzi się z ramem i jest wszystko co potrzebne z mojej persoektywy. Sam nigdy nie miałem Apple na własność, bo biorę średnia półkę i nie mam budżetu na taki telefon. Jakbym miał wybór bez patrzenia na metkę pewnie bym wziął. Nadal to najlepszeczabawki na rynku ale oczywiście można
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: Właśnie mam porównanie, świeżo sformatowany, nieskonfigurowany iphone xr z baterią 94% jest odrobinę bardziej responsywny niż Xiaomi Mi6 na oficjalnym sofcie którego nigdy nie formatowałem, jest zawalony apkami i bateria w nim już trochę zdycha xD
  • Odpowiedz
Nie, no... Nie mogę. Teraz będziecie się, debile, przerzucać, który telefonik jest lepszy/gorszy, gdzie tak naprawdę jedyne różnice między nimi to wyłącznie kwestie preferencji użytkownika. Niech każdy sobie używa, czego chce. Bronicie tych systemów/marek, jakby wam za to płacili. Nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz