Wpis z mikrobloga

Macie tak czasem że jesteście wewnętrznie #!$%@? i na bazie tych emocji przypominacie sobie sytuacje np: ze szkoły że ktoś was znieważał i wtedy mieliście to w sumie w dupie ale teraz sobie wkręcacie jakbyście mu najchętniej za to zrobili krzywdę psychiczną/fizyczną tak po prostu, bo tak wypadało żeby miał/miała za karę.

#przegryw #psychologia #filozofia #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #szkola #praca #studia #pracbaza #studbaza
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KoninaBeZiomeczka: cały czas mam tego typu ruminacje, #!$%@? się odkleić nie chcą, ciągle wyobrażam sobie jak bym się teraz zachował.

Jakbym miała emocje z opóźnionym zapłonem

Przerabiam to właśnie na terapii coś podobnego. Jak chcesz to pisz na priv to ci powiem jak to u mnie wygląda. Pytanie czy mówisz o opóźnionym zapłonie np o kilka godzin, czy opóźnionym zapłonie o kilka lat :D
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: czasem zamienie z kims pare słów i juz wiem, ze nie warto byc szczerym i otwartym, nie warto zdradzac swoich prawdziwych opinii czy nie dzielic sie prywatnymi informacjami. Skracam taka interakcje do koniecznego minimum i unikam niepotrzebnych nieprzyjemności. A jak wdepne w gówno to staram sie nauczyc z tego czegoś nowego zeby jak najrzadziej to sie powtarzalo. Nieraz truje sie myslami o tym komu zycze jakiej smierci i za
  • Odpowiedz