Wpis z mikrobloga

W piątek zamówiłem dwie opony za 1300 na alledrogo, dzisiaj patrzę aukcja zmieniona na 1540, mówię #!$%@? ale fart, po chwili dzwoni gościu, że on nie ma tych opon na stanie, pytam się więc, dlaczego ma wystawione drożej i czy była po prostu pomyłka z ceną i ma mi powiedzieć uczciwie, typ się wykręcał, że nie chodzi o cenę, tylko on naprawdę nie może w hurtowni dostać tych opon, mówię dobra poczekam mam jeszcze w sumie dobre papcie, chciałem wymienić na lepsze i tyle - nie on nie może przetrzymywać kasy bo allegro się #!$%@? (kiedyś pomagałem znajomemu rozwinąć sprzedaż internetową i pracowałem dużo z allegro, na początku pandemii ludzie czekali u nas po 3-4 miechy na części do łodzi i nie było nigdy żadnego problemu, a hajs leżał u nas), to mówię, że mi to śmierdzi bo ma aukcję wystawioną drożej i jest, że dostępne - ojeju to mu bot wystawił, oni mają takie opony ale demo ściągnięte z auta testowego i nie wpisało się do aukcji. Opony, które wyszły miesiąc temu do sprzedaży on już miał z auta demo i to w cenie wyższej niż nowe XDD, powiedziałem, że ma nie robić ze mnie idioty i ma zwrócić hajs. Napisałem mu negatywa, opisałem sytuację i typ już do mnie dzwoni z 3 telefonów, a ja każdy numer blokuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #motoryzacja #allegro
  • 20
bez faktury wyszło by mnie drożej 70zł, ale mam nauczkę, że papudroki z allegro to patologia. Lepiej mieć pewność i brać z porządnych firm.


@Trusky92: ja zazwyczaj kupuje opony w regionie tak abym mógł podjechać/założyć i o dziwo zwykle jest tanio :)
@ksiak: Yyy, nie, nawet gwarancję dostajesz. Po za tym mają lojalnościówkę i kody rabatowe, ja do SUVa hancooki zamawiałem 4 za 300 zł sztuka, a sam Hancook mowi że jak coś z oponą nie tak, to zrobić zdjęcie i przysyłają nową.
Yyy, nie, nawet gwarancję dostajesz. Po za tym mają lojalnościówkę i kody rabatowe, ja do SUVa hancooki zamawiałem 4 za 300 zł sztuka, a sam Hancook mowi że jak coś z oponą nie tak, to zrobić zdjęcie i przysyłają nową.


@zbyssto: ale wiesz, że to wszystko zależy od tego czego potrzebujesz? Opony dla mnie, marka Goodyear
oponeo: 2156,- komplet
allegro oficjalny sklep producenta: 2110,-
inny sklep: 2063,96 komplet

Marka Dunlop:
oponeo: