Wpis z mikrobloga

Napiasłem 3 tygodnie temu taki wpis - dzisiaj kontnyuacja
Wczoraj ONA napisała do mnie czy mam ochotę dzisiaj się spotkać bo ma trochę wolnego czasu i chętnie by gdzieś wyszła.
Jako że ja i tak skipowałem szkołę to stwierdziłem a #!$%@? pojadę.
Od razu spytałem czy będzie większa grupa/melanż - ona odpowiedziała, że nie bo znajomi ją olali. I dowiedziałem się że to generalnie #!$%@? są, bo jej nie zapraszają na większość domówek(pewnie przez ćpanie).
Wsiadłem w autobus i pojechałem do do centrum.
Więc poszedłem na busa, 30min dojazdu i jestem na miejscu. Czekałem na nią 15 minut aż w końcu przyszła.
Sam się zdziwiłem bo jestem całkiem gruby i ryjec mam średni, wiec to pierwsza laska która proponuje spotkanie wiedząc jak wyglądam.
Jak przyszła od razu przytulaski i pierwszą wiadomość jaką dostałem to czy jej pomogę z majką.
Ja jako naczelny cukcold pomogłem, poszedłem z nią do kibla i podtrzymywałem stuff i patrzałem jak sobie waliła po kablach.
Spytała czy też chcę, ale już byłem na kontrolnej bani (benzo + alko)więc stwierdziłem że dzisiaj nie chce, ale kiedyś można powtórzyć.
Poszliśmy do Carrefoura, kupiliśmy 4 pełry eksport i sobie popijaliśmy na dobrze znanym mi spocie.
Gadki było w #!$%@?, generalnie o wszystkim. Dowiedziałem się że straciła większość kontaktów bo ćpa (większość z jej znajomych ćpa, ale ona jest przez nich odrzucana) + aktualnie jest wolna.
Nie chciałem być nachalny i spytać z bomby o chodzenie ze sobą bo już się parę razy zraziłem. Minęły z 3 godzinki. Bardziej ją odprowadzałem niż sama szła, ale było super.
Dostałem propozycję na wyjście w przyszłym tygodniu po południu(środa-czwartek), więc się oczywiście zgodziłem.
Dostałem info że ma terapię grupową w maju ( ja mam dokładnie ten sam termin, więc może się spikniemy tam)
Na odchodne dowiedziałem się że jako jeden z niewielu rozumie moje problemy a ja rozumiem jej. Taka mała - dwuosobowa - grupa wsparcia.
#!$%@? wie co będzie dalej, jak już pisałem jest 9/10 więc nie robię sobie nadziei, ale przynajmniej fajnie jest mieć taką koleżankę, która jest w porządku i umie ogarnąć wszystko :)
#narkotykizawszespoko #opiowraki #depresja #alkoholizm
  • 10