Wpis z mikrobloga

208 752,75 - 18,30 = 208 734,45

Tym razem młody zorganizował pobudkę na flachę w idealnym momencie - w sam raz, żeby po nakarmieniu go zebrać się i wyskoczyć na bieganko o uczciwej porze.

Uczciwej, czyli o 4:59 ( ͡ ͜ʖ ͡)

A że nie musiałem się wyrabiać na 6:00, to i sobie ciutkę pofolgowałem. No bo czemu nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tempo spokojne, jak zwykle gdy mi się nie spieszy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Miłego dnia wszystkim!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 208 752,75 - 18,30 = 208 734,45

Tym razem młody zorganizował pobudkę na flac...

źródło: comment_1650517868GVGWPlJa2DDSMCZBieZFj6.jpg

Pobierz
  • 22
@enron: "spokojne tempo" ( ͠° °) :P Zazdro i gratuluję formy!


@Grzegiii: każdy ma takiego kolegę co jak biegnie "spokojnie" to widzimy go przez parę minut i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kumpel z osiedla czasami wrzuca treningi gdzie robi 15 km ze średnią poniżej 4 min/km, najszybsze kilometry rzędu 3:30 ( _)
Kiedy ostatnio zającował w półmaratonie
enron - > @enron: "spokojne tempo" ヽ( ͠°෴ °)ノ :P Zazdro i gratuluję formy!

@Grzegi...

źródło: comment_1650527283PTAsnVSENbDE4DUPDM2pXN.jpg

Pobierz
@enron: wooow - klasa! Też mam kumpla który naparza kosmiczne dla mnie wyniki a po biegu wygląda jakby miał dopiero startować :) Tak z ciekawości - różnica w Waszym tętnie - wynik wytrenowania czy już predyspozycje Twojego kolegi?
@enron: wooow - klasa! Też mam kumpla który naparza kosmiczne dla mnie wyniki a po biegu wygląda jakby miał dopiero startować :) Tak z ciekawości - różnica w Waszym tętnie - wynik wytrenowania czy już predyspozycje Twojego kolegi?


@Grzegiii: pewnie jedno i drugie. Ja trzepię kilometry, on robi bardzo konkretne treningi na poprawę formy. Pewnie gdybym miał tyle zaparcia żeby robić techniczne treningi zdecydowanie bym poprawił swoje wyniki (no, trza
@enron a tak poważnie, bo tego nie rozumiem, po co wrzucać info gdzie się mieszka do neta, dodając do tego historię o nakarmionym dziecku ( jak się domyślam zostało z opiekunem) na stronę że śmiesznymi papieżami.
@enron: serio 1100 kcal czy zawyżone? Czy np 8 h pedałowania spali 4k? Czyli zakładając że kilogram tłuszczu to ok 7700 kcal to czy jak ktoś by pedałował przez 24 godziny ze średnią intensywnością 500 kcal na godzinę go spalił by 2 kg tłuszczu a zatem byłby po pedałowaniu dwa kilogramy lżejszy?
@michal_0107: Nie wrzucam dokładnego adresu, orientacyjny nie raz podawałem bo często się wypowiadam na tematy lokalne tudzież dotyczące konkretnego typu zabudowy itp. Tak samo z dzieciakami - bywało, że zdjęcia moje rodzinne trafiały do gorących - czym tu się przejmować? ¯\_(ツ)_/¯
To, że tu się trafia jakaś mentalna gimbaza albo i coś gorszego to nic strasznego - ot przypadłość każdego portalu społecznościowego...
@SingletoneIsGone: szczerze to nigdy się nie zastanawiałem czy te kcal są liczone rzetelnie. Pierwszy kalkulator z brzegu dla dzisiejszego biegu i moich parametrów pokazuje ~1200kcal, więc może sensownie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt, po bieganiu ważę mniej niż przed - ale to chyba bardziej kwestia tego co wypociłem... ale głowy nie dam ¯\_(ツ)_/¯
@enron: rozumiem, po prostu są różni ludzie, szczególnie tutaj. Chciałem tylko zwrócić uwagę, bo któryś może nieświadomym być ilu tu dziwnych ludzi siedzi. Nie wiedziałem że się tu udzielasz i wrzucasz fotki rodziny itp.