Wpis z mikrobloga

Jakość Apple… wszystko działa, intuicyjnie XD

Póki co aparaty 13 mini robią zdjęcia nocne z „flarami”. Od początku nie mogę wykupić więcej miejsca w iCloud. Z jakiego powodu? Nie wiem… Nie bo nie i elo. Po wyjściu z auta i rozłączeniu się bezprzewodowego Apple Car - nawigacja nadal działa w telefonie i gada „skręć w prawo” - tym razem z głośnika telefonu. xDDD W ogóle dużo by pisać…

Co ja mam zrobić żeby kupić to miejsce w iCloud? Karty mam dodane trzy - płacę nimi w sklepach.

#apple #iphone
szczurek_87 - Jakość Apple… wszystko działa, intuicyjnie XD

Póki co aparaty 13 mini ...

źródło: comment_1650492365rvGnzEVDRVPGh8uhD15pN2.jpg

Pobierz
  • 16
Póki co aparaty 13 mini robią zdjęcia nocne z „flarami”


@szczurek_87: mnie tez to irytuje mirku, ale powiedz mi, ogladales kiedys film? Tam tez sa flary widoczne a kamery uzywane w produkcji filmu sa o wiele drozsze. Co chce powiedziec, to, ze jest to ciezko/niemozliwe wyeliminowac.
@asdasdce2w: Taaaa - na żadnym telefonie problemu z flarami nie miałem. Telefonów przez moje ręce przeszło mnóstwo. Pierwsze gdzie to spotkałem to iPhone 13 mini. W aparatach cyfrowych - mam też jakoś takich atrakcji nie było. Dali na sprzedaż sprzęt z poważną wadą konstrukcyjną optyki i softu… i teraz strugają Jana. XD
@getin: Chyba tak zrobię. XD Bo już mnie irytuje ten iPhone. Sprzęt z wadami konstrukcji w optyce aparatów. Chmury sobie dokupić nie można. Brak oddzielnego suwaka do ustawienia głośności budzika. XDDDD

Albo np. equalizer ustawiony w apce do muzy (Apple Music, Spotify) działa w Apple Car. Co za absurd… W samsungu Equalizer działał ze słuchawkami, a po połączeniu się z bezprzewodowym android auto nie wpływał na dźwięk - bo kurna, logiczne
@szczurek_87: sprzęt apple jest #!$%@? xd
Zmieniłem ekosysytem ze względu na apple watch. Ale jako że wyszedł jakiś czas temu galaxy watch 4 to przy kolejnej zmianie telefonu zobaczę czy go ogarneli aktualizacjami i jak tak to wracam do androida.
Nie można tego pakietu zwiększyć przypadkiem z poziomu strony appleid albo icloud.com na przeglądarce na PC? Bo nie pamiętam czy to nie działało tylko na safari przypadkiem. U siebie takie rzeczy robię z poziomi macOSa ale mamie w iPadzie chyba też zwiększałem pakiet i wszystko bez problemu hulało. Zresztą nie wiem czy apple nie ma ostatnio jakichś problemów z serwerami (ruskie pewnie) bo dziwne cyrki się dzieją zarówno na iMessage gdzie nie
@szczurek_87: tyle pieniedzy wydales na telefon to nie mozna narzekac gosciu, apple to nadfirma, pamietaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. tez mialem ten problem z chmura, ale pozniej jakos udalo sie kupic.