Wpis z mikrobloga

Bez kitu - chłop na zdjęciu na miniaturce, pan Robercik wydawał się 7-8/10 z ryjca, pisał bardzo kulturalnie, czym sobie zasłużył na takie traktowanie?

Jak taki high tier normie jest tak okrutnie traktowany to ja nie mam pytań. To nie jest aplikacja dla ludzi...

#berkartytindera #tinder #badoo #blackpill #redpill #pua #mgtow #cope #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #rozowepaski #p0lka #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem
Pobierz Pozytywny_gosc - Bez kitu - chłop na zdjęciu na miniaturce, pan Robercik wydawał się ...
źródło: comment_1650488544yXqEl5mr4Vi4AXln9Wpv1S.jpg
  • 24
@Pozytywny_gosc:
Natretny typeczek bez godnosci osobistej, z beznadziejna gra, ktory jeszcze postanowil robic z siebie creepa swoim namolnym bajerem.

A na koniec sie jeszcze zfoszyl i przychamil bezczelnymi, obrazliwymi tekstami. Hehe, wojownik blekpyla sie znalazl.... ale to dopiero jak sie dowiedzial ze lodzika z tego nie bedzie.

Z takim midsetem trzeba miec looksy w okolicach 10/10 zeby na rynku dzialac.
@Makak87: no ale właśnie uwierz mi, że on taki look miał Ala Chad i mógł sobie pozwolić na takie zachowanie, przecież nie możliwe żeby blackpill nie działał.

Kolejna sprawa to taka, że ja nie chcę bronić typa bo nie powinien dawać się tak poniżać, ale to chyba ona go bez powodu cisnęła zamiast od razu zablokować skoro taki brzydki dla niej?

Jej wina
@kosmita: tak bardzo jej się nie podobał,
@Pozytywny_gosc:

@Makak87: no ale właśnie uwierz mi, że on taki look miał Ala Chad i mógł sobie pozwolić na takie zachowanie, przecież nie możliwe żeby blackpill nie działał.


To tak nie dziala. ZAWSZE, ZAWSZE gdzies obok, istnieje jeszcze wiekszy chad. Z jeszcze ostrzejsza zuchwa, z bujniejszym wlosem, z lepszym zasobem, z bardziej prestizowym zawodem. ZAWSZE.

I to jest wlasnie hipergamia i to jest wlasnie blackpill, ktory jak widac zadzialal.

Kolejna
@Pozytywny_gosc: Ale #!$%@? i to ego wielkości grendlandii, ciary żenady podczas czytania jej odpowiedzi. Wiadomo, że gra typa nie należała do najlepszych, ale to nadal nie predestynuje kogoś do bycia takim damskim pajacem XD Plus jak ci ktoś nie pasuje to go #!$%@? z par, a nie się wyżywasz, pewnie looksy zadecydowały, że pomimo tego wszystkiego tak długo męczyła bułę.
@Pozytywny_gosc: Nie no blackpill zadziałał koncertowo, jakby missclick poszedł na normana to usunięcie pary byłoby szybsze niż przejazd TGV przez peron. A ta jeszcze dupę lizała i próbowała zagadywać (z buracką manierą, a jakże) dalej. Ale poza tym bajera #!$%@? strasznie, mam nadzieję, że to był całkowity cosplay chada z grą na poziomie 1/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)