Wpis z mikrobloga

Bez kitu - chłop na zdjęciu na miniaturce, pan Robercik wydawał się 7-8/10 z ryjca, pisał bardzo kulturalnie, czym sobie zasłużył na takie traktowanie?

Jak taki high tier normie jest tak okrutnie traktowany to ja nie mam pytań. To nie jest aplikacja dla ludzi...

#berkartytindera #tinder #badoo #blackpill #redpill #pua #mgtow #cope #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #rozowepaski #p0lka #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem
P.....c - Bez kitu - chłop na zdjęciu na miniaturce, pan Robercik wydawał się 7-8/10 ...

źródło: comment_1650488544yXqEl5mr4Vi4AXln9Wpv1S.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Tymajster: Tylko, że ona aurę chamstwa i #!$%@? ego zarzucała od samego początku, trochę maskując się jedynie pochwałami jego wyglądu (ach te dobre geny), a on dopiero pod koniec odpiął wrotki. To jest zasadnicza różnica. Zresztą, kto normalny napisałby, że NO JA NIE WIEM JAK NAS DOBRAŁO, JA #!$%@?, zamiast usunąć parę? No właśnie, takie to są te red flagi, dla niektórych widoczne, dla niektórych w ogóle. Polecam po prostu
  • Odpowiedz
polecam wszystkim chłopom odpuścić se te tindery i inne gówna i zająć się sobą


@JohnSpierdon: wszystkim przecięnym chłopom czyli 5-8/10 (to dzisiaj dla bab nowa przeciętna), ponad przeciętni 9-10/10 mogą dalej śmiało korzystać
  • Odpowiedz