Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przecież te mieszkania w wielkiej płycie to taka padaka, że nie wiem co powiedzieć. Od 2 miesięcy rozglądam się za mieszkaniem, mirki poradziły mi wielką płytę i nie wiem czy śmiać się czy płakać. 8500zł za metr. Meble stare, meblościanki, mieszkania wyglądają jakby ktoś ruski mir tam wprowadził. Układy mieszkań powalone, z wielkimi korytarzami. Kurniki po 45m. O miejsca postojowe trzeba się zabijać, o garażach podziemnych nawet nie ma co marzyć.

Nie wiem czy nie umiem szukać czy inni potracili rozum.
Nie mogę się doczekać aż pęknie bańka i takie rudery będą wchodzić po 3000zl za metr.

Deweloperzy też upadli na łeb, 10000zł za metr w okolicy która mnie interesuje.

#nieruchomosci #mieszkanie #kupnomieszkania #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625eb03477ac277f47a725e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 73
@AnonimoweMirkoWyznania całe życie mieszkam w wielkiej płycie. Ale za to cię pociesze. Nowe nie są lepsze. Deweloperzy mają gdzieś mało miejsc postojowych, mógłbyś nawet witać sie z sąsiadem dając mu dłoń przez balkon i również miał byś krzywe ściany. Przy blokach z wielkiej płyty zwykle jest park przy nowych masz betonową pustynię ( ͡ ͜ʖ ͡)
wykopki i tak będą mówić, że płyta lepsza, bo przez gardło im nie przejdzie że #!$%@? na maksa. Jakoś muszą racjonalizować sobie, dlaczego nie kupują nowego mieszkania tylko płytę. Wcale nie dlatego, że jest taniej


@Kiedysbedeczerwonka: aha, wszyscy ktorzy nie mysla jak ty i nie lubia tego co ty cobie cos "racjonalizuja" no bo przeciez ludzie nie moga byc rozni, wszyscy musza lubic to co ty
@tonawegla: przecież lepiej zaparkować w garażu podziemnym, niż szukać miejsca parkingowego na 20 miejscach przed 11 piętrowym blokiem z płyty, gdzie jakiś janusz zarysuje ci auto bo to jego miejsce na passata od 30 lat. Problem to właśnie jest z miejscem pod płytą.

Do tego bieganie z kocem przykryć passata jak pojawi sie RCB. Wegetacja nie życie

@kfiatek_na_parapecie nie no, są zbocozne osoby które lubią mieszkać w bloku z echo, z
nie no, są zbocozne osoby które lubią mieszkać w bloku z echo, z krzywymi ścianami, wśród 65 letnich byłych policjantów dla których zbyt głośno oddychasz w nocy


@Kiedysbedeczerwonka: czyli wiemy już, że kolega nie ma pojęcia jakie #!$%@? kupują mieszkania w nowym xD

Jakbyś miał jakichś znajomych, zamiast zajmować się tylko shitpostowaniem, to byś wiedział że w nowym budownictwie na tych ich grupkach sąsiedzkich, potrafią miesiącami trwać dyskusje o tym czy
@Kiedysbedeczerwonka: i tak i nie, sposrod nowych inwestycji ktore byly w moim regionie wszystkie mialy srednio (grubo) ponizej 1 miejsca w garazu podziemnym do kupienia. A w okolicy brak miejsc "niemandatowych" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast spoldzielnia w ktorej sie znajduje, ma na tyle terenu ze w skrajnym wypadku musze sie przejsc 100-200 metrow do auta jesli nie zaparkuje bezpośrednio pod blokiem. No i mam 50 metrow
@AnonimoweMirkoWyznania: @Kiedysbedeczerwonka: Dziwne. U mnie na osiedlu gdzie dominuje wielka płyta bloki były budowane tak, że jest między nimi maja miejsca i wielki parking. Zawsze jest gdzie zaparkować, czasami późnym wieczorem trzeba się zakręcić trochę ale zawsze coś się znajdzie. Nigdy nie narzekałem na cienkie ściany- ani u rodziców ani u siebie w nowszym budownictwie ani u rodziców w starszym. I tak- Białołęka here. Frustrat jesteś i tyle. Kto biega
Wcale nie dlatego, że jest taniej


@Kiedysbedeczerwonka: Zapomniałeś jeszcze że wielka płyta ma często świetna lokalizacje.
Kupiłem w wielkiej płycie bo:
Cena była okazyjna (nawet jak na WP)
Szkołę, przedszkola, ośrodek zdrowia, park, urząd dzielnicy i (za 3 miesiące) stację metra mam w promieniu 300m :)

Lokalizacja Panie jest zwyczajnie nr. 1 przy wyborze miejsca do życia
@AnonimoweMirkoWyznania: do tego:
- mieszkania do generalnego remontu - aluminiowa instalacja elektryczna, albo coś cieknie z hydrauliki
- można rozkoszować się odgłosami pierdów sąsiadów bo wszystko słychać
- albo ich zapachami, bo wentylacja robiona w tych czasach przepuszcza wyziewy od sąsiadów
- dosyć często wysokie czynsze administracyjne
- albo taki syf smród i ubóstwo wokół mieszkania że szkoda strzępić ryja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: wykopki i tak będą mówić, że płyta lepsza, bo przez gardło im nie przejdzie że #!$%@? na maksa. Jakoś muszą racjonalizować sobie, dlaczego nie kupują nowego mieszkania tylko płytę. Wcale nie dlatego, że jest taniej

@Kiedysbedeczerwonka:

Zapomniałeś dodać że w częściach wspólnych jest syf, smród (zdarza się nasrane i naszczane) i wiecznie trzeba uważać na to czy ktoś wieczorem nie wbije ci strzykawki z hivem próbując wyłudzić od ciebie