Wpis z mikrobloga

@Diey: Jeśli sugerujesz, że żydzi jako grupa religijna są pod jakąś szczególną ochroną, to chyba żyjesz w jakimś innym kraju, bo tak się składa, że przepisy dotyczące obrazy uczuć religijnych są dokładnie te same w odniesieniu do judaizmu, jak i do chrześcijaństwa. Jest tylko mały szkopuł: jeszcze nie słyszałem o to, by ktoś w Polsce został oskarżony o obrazę żyjących tutaj wyznawców judaizmu - może po prostu mają grubą skórę i
@Diey: Po pierwsze, nie wiem, dlaczego miałbym spalić kukłę żyda, skoro nie mam nic przeciwko żydom. Tzn. trochę mam, ale nie #!$%@?ą mnie tak, jak katolicy, pewnie dlatego, że nie spotykam ich na każdym kroku.
Po drugie, spalenie kukły nie ”żyda", tylko stereotypowego Żyda (wiem, że nie rozumiesz różnicy, a nie chce mi się tłumaczyć) to już jest ewidentne nawoływanie do nienawiści na tle etnicznym, co jest karane tak samo, jak
@Gozd: Przecież jak podpalono w Gdańsku meczet i napisano na nim różne antyislamskie hasła, to też prowadzono dochodzenie.
Po prostu policja podchodzi poważnie do incydentów nawoływania do nienawiści na tle etnicznym i religijnym. Chyba, że mówimy o Białymstoku, tam to nie.
Nie można zatem w ten sposób (spalenie kukły) zaprotestować przeciwko terrorowi żydowskiemu


@Diey: od 2015 r Polacy wymordowali ok 5 mln Indonezyjczyków w Polsce, media o tym nie mówią bo są sterowane przez rząd. Moglibyśmy zaprotestować przeciwko terrorowi polskiemu i spalić kukłę Polaka ale nawet tego nie wolno
@Diey: Lista państw będących Chrystusem Narodów:

1. AUTONOMIA PALESTYŃSKA (awans z 2 miejsca)
2. POLSKA (spadek o 1 miejsce)

Na następne zestawienie zapraszamy za tydzień
@Diey: Dwunastoletnie konto które uaktywniło się tylko po to, żeby kopać materiały z imzi . pl i pieprzyć o konflikcie izraelsko-palestyńskim. Chyba pora na emeryturę :-D