Wpis z mikrobloga

@stanley___: ty no w sumie to Ojciec nigdy nie opowiadał co bylo dalej bo to jego bracia i w sumie dopiero nie dawno o tym pierwszy raz opowiedział, muszę podpytać co działo się dalej w święta będzie idralny moment, no ale podejrzewam że była gruba afera jeszcze patrząc na to jaki temperament wtedy w chłopach po wódce był. Wiem tylko że tego brata co Wydupcyl #!$%@? to Ojciec nie cierpiał, a
@stanley___: jeszcze sobie przypomniałem jakieś 4 lata temu mój dobry kumpel był na weselu u znajomego, tam nazerli się koksu mówił że w polaczeniu z alko to czuł się tam jak Bóg, miał mega gadkę i Wydupcyl ciocię tego znajomego ale żeby nie było była ona singielką, ale niezly milf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stanley___ kiedyś pracowałem jako fotograf na weselach i powiem ci... Zależy...

Są takie gdzie panna młoda daje dupy świadkowi a są takie gdzie para gości robi sobie szybki numerek w kiblu i robi się afera bo to elegancka impreza
@stanley___: Że tak powiem wesel opierdzieliłem tyle, że ja #!$%@?. I potwierdzam to co mówi @Sprus. Czasem, jakaś parka wyłazi z jakiegoś ciemnego kąta, zdarzyło się i tak, że była jakaś przelotka między kiblami i było wszystko słychać z sąsiedniego i się pukali w damskim np. Ale nie powiedziałbym, że to jest jakieś ultra nagminne. Raczej teraz jest tyle możliwości, że ludzie są w stanie utrzymać swoje instynkty pierwotne na
@Sprus Jeden fotograf z dyskoteki tez opowiadał jak panna młoda puściła się z kelnerem...
Fajna ta robota fotografa - zawsze jakieś przygody a i jedzonko dobre można skubnąć :p