Wpis z mikrobloga

@MOSS-FETT: ogółem świetna praca, tylko coś nie tak perspektywą Lothara, jakiś taki wielki, wygląda jakby był wielkości tych schodów i przewyższał latarnie w tle, a nawet ten budynek.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: wiedźmin nie był innowacją i nie miał takiego #!$%@?ęcia jak wtedy, takich gier jest pełno a wtedy było kilka z czego ze 3 warte zachodu, to robiło potężne wrażenie, nowe mechaniki itd, dziś wszystkie mechaniki są standardem
  • Odpowiedz
Takie pytanie to serio warto w tego gothica? To coś jak wiedźmin? Grafika bardzo odstrasza ale fabuła ok? Kupować czy czekać bo będzie jakiś remake?

@Krzysztof53647: uwielbiam Gothica, 1 i 2 to mój ścisły top gier i wciąż przechodzę je raz do roku lub co dwa lata. Ale jeśli nie byłeś fanem tej gry będąc dzieckiem/nastolatkiem, to już raczej zbyt późno. Gra się bardzo zestarzała.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Ja ograłem Gothica pierwszy raz gdy zaczęła się pandemia i nie mogę się oderwać od tego uniwersum. Ta gra mimo słabej grafiki, którą można podrasować jest bardzo grywalna, ma świetny klimat i wciągającą historie.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: od Gothica po tylu latach się odbiłem, ale wyszedł darmowy mod Archolos który jest realnie całkiem nową grą. Sprawdź na Steamie oceny Archolos i decyzję podejmij sam ;) ja skończyłem właśnie po 70 godzinach.

A, i pamiętaj żeby dociągnąć do tego moda na grafikę dx11
  • Odpowiedz