Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu - myślałem, że potyczka z zarządcą została rozstrzygnięta na moją korzyść (błędny odczyt zużycia ciepłej wody, 5k do zapłaty), ale najwidoczniej nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.
Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W maju zmienia się administrator, więc chyba poczekam i spróbuję załatwić to z nowym zarządcą, który ponoć jest w porządku.

#mieszkaniedeweloperskie #finanse #truestory
Pobierz Justdoit - W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu - myślałem, że potyczka z zarządcą...
źródło: comment_1649757935FtlW8SWbHbLTAVJWA3EWDm.jpg
  • 56
Moja rada: nie zostawiaj tego dla nowego zarządcy. Przerabiałam zmianę administratora i po tym jest jeszcze większy burdel niż przed xD


@dobrzecisiewydaje: Też o tym pomyślałem. Żebyś się nie odbił od nowego bo 'on nie wie o co chodzi' i skończył z reką w nocniku szukając starego i próbując coś z nim ustalić.
@Just_do_it Potwierdzam słowa innych, nie czekaj na nowego. U mnie stary administrator nie wystawiał niektórym osobom rachunku za garaż (w tym mi) i nowemu nagle się przypomniało, że niektórzy w budynku od 3 lat nie mają ani grosza zapłaconego za miejsce parkingowe xd. A ludzie (znowu, w tym ja) żyli w przekonaniu, że skoro kupili z mieszkaniem miejsce parkingowe, to za nie, nie trzeba już płacić
@Just_do_it: dopiero natrafiłem na Twój post i powiem szczerze, że mnie zadziwił. Od listopada 2021 zmienił się zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej gdzie mieszkam. Na koniec roku administrator robił podsumowanie mediów. Niepoprawnie spisali ciepłomierze w 3 budynkach z 6, do tego w kilku przypadkach #!$%@? odczyt wody. Tak jak u Ciebie były przypadki dopisania 100m3, a nawet jeden dopisania 1000m3. Nikomu do głowy nie przeszło, że coś miałoby być wysyłane na ekspertyzy. Administrator
W maju zmienia się administrator, więc chyba poczekam i spróbuję załatwić to z nowym zarządcą, który ponoć jest w porządku.


@Just_do_it: hehe zmieni się zarządca, będzie go interesowało jedynie saldo/wynik końcowe uzyskane od poprzedniego zarządcy, a nie skąd się wzięły poszczególne rzeczy.
Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.

Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla


@Just_do_it: ty lepiej sprawdź czy sąsiad złodziej nie podpiął się do twojego pionu ściekowego