Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu - myślałem, że potyczka z zarządcą została rozstrzygnięta na moją korzyść (błędny odczyt zużycia ciepłej wody, 5k do zapłaty), ale najwidoczniej nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.
Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W maju zmienia się administrator, więc chyba poczekam i spróbuję załatwić to z nowym zarządcą, który ponoć jest w porządku.

#mieszkaniedeweloperskie #finanse #truestory
Justdoit - W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu - myślałem, że potyczka z zarządcą...

źródło: comment_1649757935FtlW8SWbHbLTAVJWA3EWDm.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.

Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Just_do_it: dobrzy są. Może myśleli że nie zauważysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Just_do_it: A myślałem, że to ja jestem #!$%@?, ale widać, że ludzie to różne dziwne hobby mają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Just_do_it: Moja rada: nie zostawiaj tego dla nowego zarządcy. Przerabiałam zmianę administratora i po tym jest jeszcze większy burdel niż przed xD
Ja nadal czekam na rozwiązanie kwestii moich liczników, w międzyczasie dostałam kolejny rachunek ze zużyciem 90 mkw za pół roku, czyli dwa razy więcej niż normalnie. Ale wszyscy uważają, ze jest Ok.
  • Odpowiedz
Dzwoniłem do księgowości zarządcy. Kobieta, powiedziała, że wszystko jest OK, ale w sumie to ona się na tym nie zna i powie koleżance, która wykonywała rozliczenie, żeby do mnie zadzwoniła i wszystko wyjaśniła. Znając życie, to będę czekał na ten telefon kolejne 3 miesiące.
Jak dzisiaj się nie odezwą, to jutro znowu będę dzwonił.
  • Odpowiedz