Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu - myślałem, że potyczka z zarządcą została rozstrzygnięta na moją korzyść (błędny odczyt zużycia ciepłej wody, 5k do zapłaty), ale najwidoczniej nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.
Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W maju zmienia się administrator, więc chyba poczekam i spróbuję załatwić to z nowym zarządcą, który ponoć jest w porządku.

#mieszkaniedeweloperskie #finanse #truestory
Pobierz Justdoit - W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu - myślałem, że potyczka z zarządcą...
źródło: comment_1649757935FtlW8SWbHbLTAVJWA3EWDm.jpg
  • 56
@Just_do_it: Pewnie różne działy rozliczają wodę i ścieki, a kompletnie inny podlicza podgrzanie wody. Sprawa do wyjaśnienia na szybko tym razem. Nie ma podstaw żeby cię obciążyć tymi opłatami.
@Just_do_it: widać pisowskie standardy
ostatnio wchodzę do weterynarza z towarem i akurat gadał przez telefon, zrozumiałem że mówił coś o rachunkach więc z ciekawości zapytałem co się stało
a on gada że jego rodzice mieszkają w domu jednorodzinnym i spółdzielnia przez 3 lata nie zauważyła że zepsuł im się licznik i mieli przez ten czas zerowe zużycie wody, nikomu nie przyszło do głowy sprawdzić o co chodzi a starsi państwo nawet
Pozwolę sobie opowiedzieć historię ziomka z pracy po której zdobył ksywę Posejdon.

1. Wymieniali mu liczniki,
2. Dostał rachunek na 2000 zł dopłaty za wodę zimną,
4. Na dokumentach odbioru nie wpisali stanów, ale właściciel mieszkania podpisał xDDDD
5. Nie chcieli pokazać co wskazywał stary licznik, "bo już zutylizowany",
6. 2k psu w dupę.
7. nie było numeru 3