Wpis z mikrobloga

Jakie zapachy z tych ultra drogich (Dla mnie to powyżej 10 zl/ml) uważacie za warte ceny?

Miałem okazję sprawdzić sporo zapachów, wiele z nich miało ogromne ceny ale z tych wartych flakonu mogę wymienić jedynie:
Roja Enigma
Roja Fetish
Clive Christian X for men
Vanille havane
Xerjoff Richwood

Reszta była po prostu za droga w stosunku do tego co oferuje. Sporo to był marketing albo jakieś zachwyty nad nienoszalnym oudem albo czymś co siedzi 2h na skórze. Ciekawy jestem co Waszym zdaniem w tej kwocie warto sprawdzić.

#perfumy
  • 26
@testowy_test: Ok, to w takim razie mogę Ci napisać które w granicach 10zł/ml są ładne, ale dalej nie uważam, aby były warte:
Creed Aventus ( ͡° ͜ʖ ͡°), Chanel Coromandel, Guerlain Tonka Imperial, Guerlain Cuir Beluga, Frederic Malle Musc Ravageur, Tauer Au Coeur Du Desert, Chanel Le Lion, Guerlain Spiritueuse Double Vanille, Dior Ambre Nuit, Chanel Sycomore,
@testowy_test: Ja przestalem sie pakowac w najdrozsza nisze i te 8-9zl za ml uwazam za granice nie do przejscia a i tak celuje w tansze zapachy jak juz je mam kupic. Dookola tego pricetagu mamy pare pozycji Xerjoffa ktore uwielbiam i do tej pory nie wymyslono jeszcze godnych klonow zeby je zastapic. Tobacco Oud rowniez jest genialny ale i tak nie warty tych 13zl za ml ktore obecnie za niego krzycza.