Wpis z mikrobloga

#nightdrive #silesianightdrive #slask #krakowskienightdrive @bencbenc321 @piatydzienmiesiaca

Elo najtrajdowe świry, ktoś chętny pojeździć w tym tygodniu? Zrobię małą ankietę badającą nastroje polityczno-gospodarczo-finansowe więc proszę tam się określić. Nie mam tym razem w planach długiej traski, w sumie nie mam żadnej traski w głowie w tej chwili.


Podobno ma być ładna pogoda w środku tygodnia żeby idealnie zepsuć się na świąteczny weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołanko jak zwykle na dole niżej

KURBA nie przemyślałem tego, że w ankiecie nie widać kto jak zagłosował
Pobierz DaRecky - #nightdrive #silesianightdrive #slask #krakowskienightdrive @bencbenc321 @p...
źródło: comment_1649673721ZZSy3A2kXNfxfMB63gUcfK.jpg

Śląski nightdrive - kiedy?

  • czwartek - 14/03 10.8% (4)
  • piątek - 15/03 13.5% (5)
  • niedziela - 17/03 5.4% (2)
  • otóż nie tym razem 70.3% (26)

Oddanych głosów: 37

  • 20
@Lardor: Na śląskich faktycznie jeżdżą jak #!$%@?, ale krakowskie za czasów krzesimira były spoko, tam kto chciał to #!$%@?ł swoją sportową furą, ale i "zamulaczy" mojego pokroju, mających fury z oszałamiającymi 15s do setki (byłem zarówno #!$%@? Getz 1.1. 66 koni jak i Pugiem 406 2.0 HDI 90 koni i problemów nie miałem, a i czyjąś Corsę w dieslu czy Hyundaia i20 1.2 kojarzę) i niewiele przekraczających limit nie brakowało, z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lardor: Na śląskich faktycznie jeżdżą jak #!$%@?, ale krakowskie za czasów krzesimira były spoko, tam kto chciał to #!$%@?ł swoją sportową furą, ale i "zamulaczy" mojego pokroju, mających fury z oszałamiającymi 15s do setki (byłem zarówno #!$%@? Getz 1.1. 66 koni jak i Pugiem 406 2.0 HDI 90 koni i problemów nie miałem, a i czyjąś Corsę w dieslu czy Hyundaia i20 1.2 kojarzę) i niewiele przekraczających limit nie brakowało, z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Da_R_ecky: Panie kolego, majówka. Wcześniej mnie nie ma w okolicy. A pojeździłbym. @Lardor cos pomyliłeś, bo to są kulturalne, zgodne z przepisami przejazdy. ¯\(ツ)/¯


@rod3nt: na majówkę też coś ogarniemy, jest głód bezcelowego jeżdżenia w narodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)