Wpis z mikrobloga

@arsen-zujew: dlaczego podjęli interwencję dopiero teraz gdy #!$%@?ło zmienne i stałe w kosmos, a nie np na początku roku gdzie jeszcze można było dostać rozsądne oprocentowanie z liczeniem zdolności na starych zasadach?
@Kiedysbedeczerwonka:

Tak to ja.


Współczuję, mimo że cieszę się że cię i tak poznałem

A to Ty jesteś tym 45kg biedakiem, którego nie stać na mieszkanie i wszystko stracił na krypto?


Nie, to nie ja. Krypto nigdy nie kupowałem i nie zamierzam, jestem kawałem chłopa 185cm/90kg, mieszkanie sobie kupiłem w 2014 za gotówkę.

@pacmanek: A dlaczego ludzie kupowali dolara po 4.60, kiedy #!$%@?ło go w kosmos, zamiast kupić 3 msc
@arsen-zujew sprzedają nieruchomości i co pod most? Jeśli kredyty mają od kilku lat to przez te lata mieli promocje i spadki rat, więc teraz się wyrówna. Dodatkowo jeśli załóżmy mieli kredyt na 300k i kupiłi za tyle mieszkanie, to jest ono teraz warte 600k, po jego sprzedaży i spłacie pozostałego kredytu nie będzie ich stać nawet na kawalerkę...
@arsen-zujew wiem, że nie chcesz wchodzić w szczegóły, ale mógłbyś zdradzić jaką wymyślili alternatywe gdy sprzedają pierwsze? Często słysze argument "no gdzieś mieszkać trzeba". Wydaje mi się, że alternatyw na trudne czasy jest sporo, zmiana miasta na mniejsze (jeśli praca na to pozwala), dojazdy pociągami z małych miejscowości, powrót do rodziny.