Wpis z mikrobloga

Premier Finlandii Sanna Marin po tym jak Ruscy wprost straszyli ich odpowiedzią militarną, gdy spróbują wejść do NATO:

- Finlandia poniesie konsekwencje niezależnie od podjętej decyzji - czy przystąpi do sojuszu NATO, czy też nie.

W skrócie: #!$%@? mamy na wasze frajerskie gadanie.

Podoba mi się to niszczenie mitów konserw o tym jak to samiec alfa od ruskich rozjedzie te hehe baby w europie, a na bank jakiegoś komika.

#ukraina #wojna #rosja #finlandia #neuropa #nato
Pobierz Promilus - Premier Finlandii Sanna Marin po tym jak Ruscy wprost straszyli ich odpowi...
źródło: comment_1649348928SPYl3RRlZnC3t38NsLa86K.jpg
  • 70
@stray_dog: Rosja nie zadecyduje o ataku na Finlandię dlatego że Finlandia dołączyła do NATO. Tak samo jak nie zadecydowałaby o ataku na Polskę gdyby Polska dała Ukrainie MiGi.

To puste groźby, i nie wazne czy jesteś człowiekiem który w razie czego będzie robił trwałą w bunkrze czy wykrwawiał się na froncie, uleganie takim groźbom jest złym pomysłem.
Pewnie by ich zaatakowali byleby do NATO nie weszli.


@Nateusz1: Dokładnie dlatego już poczyniono ruchy i wstępne sojusze z FIN gwarantujące im aktywne uczestnictwo w obronie gdyby Ruskie coś zrobiły do momentu wstąpienia (w który ciągle średnio dowierzam i tak). Ale i tak DK+SE+NO+FIN już od dekad razem pracują co najmniej tak samo silnie jak NATO w ramach swoich struktur.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Promilus: przecież w takiej sytuacji finalndia może tylko i wyłącznie iść do NATO. Groźba jest groźba, a latiwej obronić się jako członek nato xd
@AmateurHardcore: A wymień z obrazka 4 i podaj za jaką wojnę odpowiadały? Komu wojnę wypowiedziały?
Uczciwie przyznam, że mi się udało zidentyfikować tylko dwie, które napadły na inne nacje. ¯_(ツ)_/¯
Rosja już nie raz pokazała że jest pośmiewiskiem narodów i nic nie może. To nie pierwszy i nie ostatni raz gdy ich inicjatywa kończy się odtrąbieniem sukcesu przy braku osiągnięcia jakiegokolwiek celu.
@Nateusz1: poczekaj aż rzucą prawdziwe wojsko do walki,
poczekaj aż wyślą najnowszy sprzęt,
poczekaj aż ruscy zaczną żreć własne buty na obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak na wykop wlatywały znaleziska o tytułach "feministyczny rząd Finlandii nie radzi sobie z pandemią" albo coś tam, że femokomunistki z fińskiego rządu nienawidzą swojego kraju xd


@Walther00: Zawsze sobie można zadać pytanie, czy taka narracja nie była przypadkiem jednym ze sposobów walki informacyjnej ruskich.
Można się tylko domyślać, które to środowiska najbardziej propagowały taki obraz świata. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zawsze sobie można zadać pytanie, czy taka narracja nie była przypadkiem jednym ze sposobów walki informacyjnej ruskich.


@SkeletonKing: Kilka dni temu wygrzebałem sobie jedno z tych znalezisk i link prowadził do breitbartu, który jest finansowany wiadomo przez kogo i po co.