Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@picasssss1: prawy bark mnie napierdziela już 3 tydzień, przedwczoraj coś jeblo w szyi i dwa dni ciężko było kręcić głową, a wczoraj 34 urodziny miałem ¯\_(ツ)_/¯ a i jeszcze tydzień temu stałem na bramce i coś jeblo w pachwinie przy obronie ( ͡° ʖ̯ ͡°) a się rozciągałem ostatnio i rozgrzewałem przed meczem
Ja #!$%@? po 30tce to faktycznie nie ma dnia żeby coś nie #!$%@?ło, najpierw pachwina się odezwała, a dzisiaj #!$%@? sobie lędźwiowy tak że się nie mogę schylać xD


@picasssss1: Gratuluję! Mam nadzieję, że było warto szaleć, pamiętaj! Teraz masz wspomnienia i #!$%@? zdrowie. Zdrowie, to się dopiero powinno sypać na starość, a nie po okresie wdrażania się w życie...

Badaj się i lecz, może da się rozwiązać część problemów
@ImperiumCienia: no nie wiem xD jakoś inny widzę trend, moj dziadek #!$%@? na kravmage i inne gowna a cale zycie #!$%@? fizycznie, babka siedziala na dziurze i teraz jest toczącym sie bizonem. Masz na myśli ludzi którzy całe życie przesiedzieli przed wykop albo ludzi co kładli kostke brukową bo to była jedyna firma na ich zadupiu