Wpis z mikrobloga

Przeciętny polak - posiadacz p0lki - jest jak XIX wieczny woźnica. Głośno krzyczy w obronie swojego nabytku, na który tak ciężko pracował. Wlasciwie to powinienem napisać ZABYTKU.

@BurzaGrzybStrusJaja: Nope - uważasz tak, bo napisałem, że Ukrainki wcale nie są lepsze? Oblężona stuleja motzno xD
Nie, p0lki są prawie dokładnie takie same i trzeba przerzucić widłami wiele, wiele potencjalnych partnerek i iść dziesiątki (jeśli nie setki xD) razy na kawę i piwo
@Ranger
@Ka4az
Jak mam sie odnieść, kiedy wasze komentarze to zwyczajne oszczerstwa rzucane w strone NIESKAZITELNYCH Ukrainek, żeby wybielić polki na ich tle.
Jesteście jak zlotówiarze, którzy protestowali ze znakami UBER = HIV - tylko zamiast uber wstawiacie bogu ducha winne ukrainki.
@mmafame: mhm Ukrainki i dobre. Im biedniejszy kraj tym bardziej te suczyska lecą na kasę. Już Polki są sporymi materialistkami, ale Ukrainki to materializm podniesiony do kwadratu.

Pomyśl sobie o tym tak. Taka Niemka, Holenderka czy Dunka nie jest szczególnie zainteresowana tym ile ty w tej Polsce zarabiasz, bo wie, że ona na jakimś szeregowym stanowisku u siebie zarabia tyle co dyrektor w korporacji u was. Ma swoją kasę i nie
@monika-polomska: Ja np pomagam uchodźcom, kupowałem jedzenie, rozdawałem ciuchy i zabawki po młodszej siostrze. Nie zmienia to też faktu, że naprawdę większość Ukrainek ma inne podejście do życia (i to potwierdzone przez te z którymi się spotykałem). Nie ma co wybarwiac ich, bo wojna
Omicron 10 godz. temu+9

@ mmafame: ale wiesz, że google podstawia wyniki wyszukiwania do preferencji na zalogowanym koncie gmail?


@Omicron: jak to jest pieprzyc cos o czym nie masz pojecia?
@mmafame: podobno to właśnie kwestia objawu p0lki że jest połączeniem najgorszego z zachodu i wschodu czyli ma niskie poczucie wartości (co widać od razu jak się tym przejeła) i zamiast się leczyć to jest w #!$%@? toksyczna i reaguje agresją na innych ludzi.
a co sprawia, że tak wiele kobiet wg ciebie nie nadaje się do związku?


@Krynicka: są niezdecydowane, nie wiedzą czego chcą, są zwyczajnie nudne, bo większość nie ma pasji poza tym, co obejrzą w TV i słabo też z poczuciem humoru (chyba, że bawią Cię polskie komedie romantyczne). W domu są łamagami, nie wiedzą do czego służą różne środki czystości, a nie będę już wspominać o ich umiejętnościach kulinarnych, bo sporo
@Ranger: Polecam wycieczkę na Śląsk gdzie zaobserwować możemy model (wg wielu już wymarły) kobiety będącej odzwierciedleniem przeciwieństwa typu, który zresztą trafnie i zgrabnie opisałeś. Z góralki dobra żona
( ͡° ͜ʖ ͡°)