Wpis z mikrobloga

Największą mam bekę z tego, jak rosjanie się przygotowywali na ten konflikt i próbowali wywołać u na chaos publikując wycieki od dworczyka na telegramie. Myśleli, że wywołają tym skandal i rewoltę w Polsce a tymczasem suweren miał to w dupie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Większą ekscytację wywołało zdjęcie skoków narciarskich z tvp xDDDDDDDDDDD

#ukraina
#wojna
#rosja
  • 27
@Czachaaa: O #!$%@? faktycznie - zapomniałem o tych mailach xD

Masz rację.

Ruscy myśleli pewnie, że to będzie miało skutek jak podsłuchy kelnerów w knajpie z ośmiorniczkami w 2014 roku i rząd się wywali na pysk, doprowadzając do chaosu i przejęcia władzy przez uległą wobec UE i Niemiec Platfomę - co byłoby na rękę Putinowi.

Tymczasem, przyzwyczajenie Polaków do #!$%@?ści polskiej klasy politycznej oraz afer, spowodowało, że prawie każdy miał to
  • 2
Mnie to śmieszy że oni myśleli ze moze checwmy Lwów, oni patrzą na idotycznie. Dzisiaj nie chodzi o to kto ma wiecej skrawków ziemi tylko innowscję, zdobywanie rynków, inwestować w naukę. Tylko dla tej biedoty za Moskwą ktora nie ma kibla czy wanny jedyną rozrywką jest patrzenie na mapę i chęć odbudowy wielkiej Rosijji
@AShans: skrawek ziemi też ważny, ale #!$%@? nie jakiś zrogowaciały lwów tylko tam gdzie złoża czegoś cennego