Wpis z mikrobloga

@GohaGoha: no i sprawdziłeś wiarygodność tych swoich dowodów przed wrzuceniem tutaj? dawaj nagranie w takim razie z ktorego pochodzi kadr.

" Sądzę też, że zanim napisze się opinię na jakiś temat, należy przeanalizować wszystkie dowody i sprawdzić ich wiarygodność."

" Najpierw zbieramy co mamy, potem to sprawdzamy i na końcu wydajemy wyrok. Tak jak napisałem w poście, ja to zdjęcie tylko zostawiam innym do oceny i zastanowienia się."

hehhe
@kkeE: Nie napisałem, że jest to zdjęcie zbadane pod kątem wiarygodności. Po prostu je tu wam dałem, żeby nad nim trochę pomyśleć. Czy jak media pokazują ci jakieś zdjęcia, to są one zweryfikowane? Czy wierzysz w to, że mediom chodzi o twoje doinformowanie?
@GohaGoha: przed chwila pisałeś o sprawdzaniu wiarygodności dowodów przed wydaniem opinii, wcześniej wydałeś opinie na temat Zelenskiego(" Uważam tylko, że nie jest to zachowanie godne prezydenta kraju, na którego terenie trwają działania zbrojne") na podstawie tej stop klatki. a teraz piszesz mi ze nie zbadałeś tej stop klatki pod względem wiarygodności xD i nie masz źródła mimo ze "Sądzę też, że zanim napisze się opinię na jakiś temat, należy przeanalizować wszystkie