Wpis z mikrobloga

@GohaGoha: Oskarżasz innych o klapki na oczach i wstawiasz taki syf? Pogadaj z psychologiem na temat przeżywania śmierci, to bardzo głęboki i skomplikowany temat. Widziałam setki reakcji na smierć najbliższych z racji zawodu- i są serio mega różnorodne (i wcale nie dlatego, że ktoś kogoś nie lubi). Normalnie nie mogę z Takich postów, dorabianie teorii na siłę, udowadnianie nie wiadomo czego- nie wiadomo czym xD Super że włączasz myślenie, ale postaraj
  • Odpowiedz
Jak patrze na tagi, to juz wiem jestes szeptucha.
Zelenski mial spotkanie z mieszkancami Buczy, wiekszosc starsze osoby. Byla mila atmosfera i rozmawiali, dziekowali za wszystko. Wyrwalas z kontekstu moment kiedy sie usmiechnal. To ludzki i prostolinijny facet.
Na pogrzebach w Polsce lub nawet zwyklych mszach jest mile widziana smutna mina. Panuje przekonanie, ze usmiech jest dla glupkow a zasepiona mina od razu dodaje madrosci. Obluda i pozerstwo.
Usmiech ma dzialanie terapeutyczne.
  • Odpowiedz
@GohaGoha: To ja ci ruska onuco napisze, bo widziałam to nagranie w całości. On się usmiechnal do chłopca, który wyciągał ręce i cieszył się na jego widok. I moja pierwsza myśl była właśnie taka, ze jakaś padlina to wykorzysta. Nie myliłam się
  • Odpowiedz