Wpis z mikrobloga

@SpalaczBenzyny: Musisz wrócić na lekcje polskiego. Nie jest to opinia, jeżeli już to zestawienie nagłówka z różnych polskich stacji telewizyjnych od kilku dni ze zdjęciem uśmiechniętego prezydenta Zełeńskiego.
  • Odpowiedz
coś pięknego, wkleiłeś zdjęcie które nie pasuje do propagandy, nie dałeś żadnego komentarza.

a lemingom zwoje się przepaliły, zaczęli wyzywać cię od onuc a nawet i życzenie śmierci się znalazło...


@Adam_Prosty: i wy się macie za tych zajebiście myślących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zaczęły atakować ludzi którzy mówią coś co nie pasuje do tego przekazu.


@Adam_Prosty: atakujemy ludzi, którzy są debilami widzącymi spisek dosłownie we wszystkim co medialne.

coś co nie pasuje do tego przekazu.


Zdjęcie uśmiechniętego prezydenta "nie pasuje do przekazu"? Znasz kontekst tego zdjęcia? Może on się śmieje bo ktoś mu pokazał jeden z twoich komentarzy na wykopie

a oni będą sączyć jadem i dorabiać jakieś niestworzone historie.


I kto to mówi
  • Odpowiedz
@jankes83: Nie chodzi o to. Prezydentowi w takiej sytuacji przez myśl nie powinna przejść chęć zaśmiania się. Z kolei pan po prawej stronie wyraźnie w błogim nastroju. Naprawdę nie rozumiesz o co mi chodzi?
  • Odpowiedz
Prezydentowi w takiej sytuacji przez myśl nie powinna przejść chęć zaśmiania się


@GohaGoha: Nie masz i nie będziesz miał zielonego pojęcia co czuje człowiek, który od ponad miesiąca jest przywódcą kraju atakowanego przez barbarzyńców. Wiem, że dla niektórych jest ciężkie do zrozumienia to, że ludzie nie są zero jedynkowi.

Byłeś kiedyś na jakimś pogrzebie/stypie? Ja jakiś czasem temu byłem na pogrzebie mojego 16 letniego kuzyna, który został zamordowany. Wiesz, że na
  • Odpowiedz
  • 2
@GohaGoha "takich ludzi jak ty ze świecą szukać, w tych czasach mało kto ma jeszcze swój rozum nieprzesiąknięty propagandą" nie twoi kochani ruscy wcale nie szerzą propagandy nic a nic.b
  • Odpowiedz
@GohaGoha: Nie kwestionuję faktu wojny na Ukrainie. Uważam tylko, że nie jest to zachowanie godne prezydenta kraju, na którego terenie trwają działania zbrojne. Sądzę też, że zanim napisze się opinię na jakiś temat, należy przeanalizować wszystkie dowody i sprawdzić ich wiarygodność.


@GohaGoha: Ile za ten wpis kopiejek dostajecie towarzyszu od wladimira?
  • Odpowiedz
@GohaGoha: Ja mam zdjęcia z pogrzebów jak ludzie się uśmiechają, w tym najbliżsi zmarłych. Czy to źle o kimś świadczy? Nie. Czasem ktoś coś zabawnego powiedział, zobaczył kogoś kogo dawno nie widział i się uśmiechnął.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@GohaGoha: weź #!$%@? XD takimi wyciętymi klatkami z filmu to może sobie tvpis na starych ludziach z demencją robić propagandę. Co zresztą robią
  • Odpowiedz