Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Mirabelki. Końcem tygodnia mam rozmowę o pracę na młodszego #logistyka a moje doświadczenie jest zerowe. Macie jakieś fajne poradniki do excela? Może być w formie video albo tekstowej, cokolwiek. Chce ogarnąć takie najważniejsze rzeczy do wykonywania tej #praca . Jestem po technikum informatycznym, więc jakieś tam podstawy ogarniam. No i macie może jakieś tipy ogólnie co do rozmowy na logistyka?

#pracbaza #rekrutacja #excel
Pobierz JarekNoooTego - Dzień dobry Mirki i Mirabelki. Końcem tygodnia mam rozmowę o pracę na...
źródło: comment_1649156304HQVG6at9sZSMQWeGYR0df6.jpg
  • 17
@Natna213: imo żaden wstyd. raz na "studiach" na WSB (logistyka) kłóciłem się z wykładowcą o to ile palet można załadować na naczepę 13,6, bo "Pan Profesor" utrzymywał, że max. 33 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Natna213 nie no, ta oferta jest skierowana do osoby bez doświadczenia, więc o takie rzeczy raczej nie będą pytać (co nie zmienia faktu, że warto będzie to wiedzieć, żeby wyjść przed szereg ( ͡º ͜ʖ͡º) ). A wstyd to je*ać na produkcji 4 lata jak ja a nie czegoś nie wiedzieć xD
nie no, ta oferta jest skierowana do osoby bez doświadczenia, więc o takie rzeczy raczej nie będą pytać (co nie zmienia faktu, że warto będzie to wiedzieć, żeby wyjść przed szereg ( ͡º ͜ʖ͡º)


@JarekNoooTego: będą będą. Skoro ma być bez doświadczenia to chociaż wiedzę ze studiów sprawdzą. Powtórz sobie ładowności kontenerów (LCL, FCL), Incotermsy (FOB, CIP, FCA, DDU itd), wymiary i ładowność europalety i inne
@JarekNoooTego: przeczytaj wymagania na stanowisko i sprawdź co tam za obowiązki są. Pod to się przygotuj, wystrzelisz jak z procy to co tam napisali, powiesz że umiesz gadać po angielsku i masz tą robotę.