Wpis z mikrobloga

@fujiyama: ale to nie jest problem że z wyborczą jest coś "nie tak", bardziej to problem z ludźmi którzy spodziewają się po wyborczej czegoś z rigczem. Widzisz wyborcza to wiesz czego mniej więcej się spodziewać, jeżeli oczekujesz czegoś mądrego to należysz do osób które po wyciągnieciu palca z dupy są zaskoczone że na palcu mają gówno a nie czekolade...
@fujiyama: Też mnie razi ten hype na polskie produkty. Co z tego, że droższe i gorszej jakości - masz kupować bo polskie xd Albo przez jakiś czas na paragonach z Biedry było info jaką kwotę wydałeś na polskie produkty. Po co? Gdyby nie te wszystkie akcje to pewnie byłoby mi obojętne jakie produkt kupuje, a teraz jak mam wybór to wybieram produkt niepolski (mimo, że jest to dla mnie kłopotliwe, bo
ej, akurat w wyborczej jest wiele ciekawych apolitycznych artykułów. A przynajmniej kiedyś tak było jak miałem prenumeratę. Warto się z czymś najpierw zapoznać zanim zacznie się to krytykowac.


@Pierorzek: no to jest czy bylo? moze warto sie z aktualna gazeta najpierw zapoznac zanim zaczniesz mirkow krytykowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)