Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba no ale to nadal nie wyjaśnia czemu sformułowanie polskie truskawki ja złości


@marcelus: @zdjeciegipsu: @Ulyssos: @xhxhx:

To się dzieje od pewnego czasu – wycieranie sobie gęby polskością. Tandetne, w celach komercyjnych, jak w telewizyjnych reklamach, ale także w wypowiedziach polityków z prawej i jeszcze bardziej prawej strony, kiedy brakuje im argumentów.

Ale nie spodziewałabym się, że tą drogą mogą iść także organizacje charytatywne. Tymczasem mogą; na kontenerze na używaną odzież fundacja,
  • Odpowiedz
@marcelus: mnie też drażni, bo pewnie 70% produktów "pochodzenia polskiego" jest tam tylko pakowana.

Tak samo jak Pepsi jest polska, bo przecież jest w Polsce rozlewana. A tak przynajmniej oznaczała ją Biedronka na paragonach "Kupuj co polskie"

No c---a prawda akurat
  • Odpowiedz
@tussipect: I pisząc to artykuły z Wyborczej znasz pewnie tylko z memów, a sam nigdy nawet nie pofatygowałeś się żeby samemu zweryfikować u źródła jaka to jest gazeta xD.
  • Odpowiedz
@Mikka: polska język trudna język? możesz mi wytłumaczyć jak wykoncypowałeś że wypowiadam się w przedmiocie zagadnienia nie znając tematu? p.s. nie patrz na świat przez pryzmat otoczenia w którym się znajdujesz, są inni ludzie, którzy nie "ćpają" i nawet normalnie funkcjonują.zdrówka.
  • Odpowiedz