Wpis z mikrobloga

Czyli juz definitywnie #wegry powinny byc wyrzucone z UE, pisalem o tym na poczatku wojny to sie wykopki srały że nam podzialy wewnątrz niepotrzebne i ze to ja niby jestem glupi z takimi pomyslami xD po co nam koń trojański w UE? Do czego są oni nam potrzebni? Rynek zbytu wcale nie jakiś wielki 10m osob niecałe.

W komentarzu załączam jeszcze wynik ankiety w której 43% Węgrów popiera atak rosji

#polska #europa #geopolityka
#ukraina
#wojna
Pobierz Serylek - Czyli juz definitywnie #wegry powinny byc wyrzucone z UE, pisalem o tym na ...
źródło: comment_1649052224VO3GDNienFBVASAdkzPyMf.jpg
  • 50
kraj powinien zostać wyrzucony z UE, bo w wyborach wybrano nie tego kandydata? Ależ to demokratyczne i europejskie.


@pwone: no w pewnym sensie tak. Idąc twoja logiką to władze węgier mogłyby dosłownie wszystko zrobić i mielibysmy olać, że niszczą UE i są rosyjskim koniem trojańskim, no bo robi t orząd, który został demokratycznie wybrany xD
@pwone: Nie ma nic głupszego niż kretyni powtarzający bzdury o demokracji w przypadku krajów autorytarnych. Węgry powinny być #!$%@? bo nie ma tam mediów innych niż rządowe, a jak spróbujesz cokolwiek opozycyjnego założyć to jesteś prześladowany.
Powinny być wypieprzone, bo ich sądownictwo jest jak z mokrego snu Ziobry i jest w całości kontrolowane przez polityków.
Powinny być wypieprzone bo pieniądze unijne są rozkradane przez orbanowskich oligarchów czego nikt nie kontroluje, bo
@Serylek Widzę wykopki postuja ta ankietę lawinowo, a jakieś potwierdzenie rzetelność tego źródła? Bo podobna ankietę mogę ją zrobić tylko wyniki będą inne. Wyrzucanie kogoś z UE, bo nie odpowiada lewicowym poglądom to typowe zakłamanie lemingów. Pod przykrywką wspólnoty układają Unię pod siebie. Węgry nie mogą sobie pozwolić na totalna krytykę Rosji i sankcje, bo w 90% energetycznie uzależnieni są od Rosji, a niestety nie mają takiego komfortu w odejściu od rosyjskich