Wpis z mikrobloga

Czyli juz definitywnie #wegry powinny byc wyrzucone z UE, pisalem o tym na poczatku wojny to sie wykopki srały że nam podzialy wewnątrz niepotrzebne i ze to ja niby jestem glupi z takimi pomyslami xD po co nam koń trojański w UE? Do czego są oni nam potrzebni? Rynek zbytu wcale nie jakiś wielki 10m osob niecałe.

W komentarzu załączam jeszcze wynik ankiety w której 43% Węgrów popiera atak rosji

#polska #europa #geopolityka
#ukraina
#wojna
Serylek - Czyli juz definitywnie #wegry powinny byc wyrzucone z UE, pisalem o tym na ...

źródło: comment_1649052224VO3GDNienFBVASAdkzPyMf.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aegispolis ruska narracja jest taka - unia zła, glupie prawo, niemcy rządzą, państwa są okupowane przez brukselę - czyli aby tylko opuścić struktury unijne.

Ta sama ruska opowieść o nato - misje złe bo przeznaczamy hajs ze sprzętu na cwiczenia i wyjazdy, nato nas nie ochroni, musimy wyjść z sojuszu i skupić się na własnej armii ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Serylek: @cotidiemorior: @MasloMaslaneMaslo: @gupio: @vaknell2: To nie żadne sfałszowane wybory tylko kwestia tego, że ponad połowę mandatów na Węgrzech przydziela się w jednomandatowych okręgach wyborczych. JOW to patologia i to sroga, mógłby się zdarzyć taki przypadek, że partia z poparciem 30% weźmie 100% mandatów - wystarczy, że w każdym okręgu ich kandydat zdobędzie najwięcej głosów, ale nie musi to być przecież większość.
  • Odpowiedz
@Serylek: dobra, to ja poproszę o wypowiedź kogoś kto zna jakiegoś Węgra i mi wytłumaczy, czemu tak głosują. Ja rozumiem, że Orban (na skalę jaką się PiS jeszcze to nie udało) zawłaszczył media, sądy, wielkie państwowe firmy sa jego skarbonkami jak u nas Orlen itd., ale to naprawdę wystarczy? U nas wystarcza dla betonowego 30%, moze 40% jak posypią socjałem dla debili.
Co się takiego na Węgrzech dzieje, że potrafią
  • Odpowiedz
@Serylek: wedlug ciebie na jakiej podstawie powinieny zostac wyrzucone? bo nie wygral twoj kandydat w wyborach?

Czyli rezygnujemy z niezaleznych panstw i robimy republiki, ktore beda zarzadzane odgornie z brukseli?
  • Odpowiedz
@pwone: powinni zostać wyrzuceni bo nie realizują polityki, która jest spójna z polityką EU, jeśli nie chcesz działac razem to po co ci sojusz?
  • Odpowiedz
@pwone:
Jak zero r--------l sady i przeciwnikow rzadu to jakos demokracji nie broniles

O tym ze to przez jego uzurpatorskie dzialania odziera sie ten kraj z ogromnych srodkow z UE nie wspominajac. To dopiero super, nie?
  • Odpowiedz