Wpis z mikrobloga

@Jerry664: bo wg ciebie lepiej dalej robić/wstawiać memy o tym jak mu źle zamiast przystawiania postawy przeciwnej tym zaburzeniom? xd serio, jak robicie takie rzeczy to jeszcze bardziej wmawiacie swojemu mózgowi że wasza persona się opiera na byciu jakimś wyrzutkiem, a co za tym idzie reakcje w życiu społecznym się do tego ustosunkowują.
jeśli myślisz że każde stronienie od kontemplacji i przyswajania swoich wad jest równoznaczne z mówieniem komuś "nwm idź
@eskejp_: ja się na żużlu niemalże kompletnie nie znam. chyba betard lubię bo śmieszna nazwa sponsora i taki śmieszny dziadek był w mojej byłej pracy co często o tym gadał.ale nie posiadam konkretnej opinii nt falubazu.
@Xts7: byś się zdziwił.
akurat u mnie coś bardziej specyficznego niż depresja ale jak mi przechodziło to się #!$%@?łem na siebie że nie brałem się za walkę z tym możliwymi sposobami zamiast atencjonować się swoimi problemami u innych i kontemplować nad tym jak niby miałem #!$%@?, co jest nieprawdą tak długo jak sprzeciwiam się identyfikowaniu się z ofiarą problemu zamiast stanem w pełni zdrowym i funkcjonującym.
ten protip w 100% z
@dergfell: Przestań próbować takim ludziom tłumaczyć cokolwiek. Oni sobie wmówili że społeczeństwo ich odrzuciło i są jakimiś pariasami bo są brzydcy, niscy, biedni czy co tam pojawia się najczęściej na tagu #przegryw oni mają tak sprane berety że wszystkie swoje niepowodzenia obarczają genami czy społeczeństwem. Wystarczy spojrzeć co oni tu piszą i jak się zachowują i ma się odzwierciedlenie jak zachowują się na żywo i w czym jest problem którego oni