Wpis z mikrobloga

@ivan777: Moi przodkowie uciekli przed Moskalami zaraz po upadku Republiki Nowogrodzkiej, bo widzieli co się będzie święcić. Od tego czasu przez pół tysiąclecia w każdym wieku jakiś przodek (jako mieszkańcy Wlk. Ks. Litewskiego, Kurlandii i samej Polski) miał problemy i brak spokoju spowodowane imperializmem Moskwy. Ale oczywiście śmierdzi ode mnie onucą, zajebisty jesteś, nie do usłyszenia.
@lukasus: Wiesz co, aż tak bardzo nie śledzę tematu, bo mam ciekawsze zajęcia, ale z tego co widziałem obrazki z różnych urzędów, budynków administracyjnych w Ukrainie, to podejrzewam też, że więcej niż u jednego ambasadora w ciągu ostatnich paru lat zostało powieszone takie zdjęcie w gabinecie.
strasznie przesadzasz, już przed wojną ukraina to była korupcja, syf, bieda i HIV. Teraz to będzie to samo tyle że do potęgi + zgruzowane połowe kraju. A i znając Ukrainę to pewnie połowa tego sprzętu jakimś cudem "przepadnie" .


@conormacgregor: A u nas to niby co było? Wał na wale, przekręty, inflacja, mafia i dziadostwo. Pozwól ukrainie się ogarnąć bo widać że chcą. Tym bardziej że u nas samych, pis cofa