Wpis z mikrobloga

@Pedroo już kiedyś k tym pisałem.

Zobacz sobie wpis na ukraińskiej Wikipedii o Banderze. Dla ułatwienia przetłumaczyłem Ci jedyny fragment gdzie jest mowa o rzezi wołyńskiej i zestaw to z wpisem o Lupaszce na polskiej Wikipedii gdzie wprost pisze się o tym że niektóre jego akcje mają znamiona ludobójstwa.

Poza tym o ile pamiętam Lupaszka nie dowodził organizacja działająca na terenie całej Polski tylko był partyzantem dowodzącym gówno oddziałem w liczbie 80 osób. Najbardziej kontrowersyjną akcja Łupaszki to mord we wsi na dubienikach, gdzie zginęło ok. 30 chłopów.
Serio porównujesz gówno komendanta z masową i systemowa
N.....y - @Pedroo już kiedyś k tym pisałem. 

Zobacz sobie wpis na ukraińskiej Wikipe...

źródło: comment_1648904121OVw7zjaf87dcWRHLyg8Afs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ivan777: NIE NIE MOŻESZ KRYTYKOWAĆ NAZIOLI Z UKRAINY BO COŚTAM COŚAM

prawda jest taka że po wojnie będziemy sąsiadować z dwoma niestabilnymi, silniejszymi militarnie od nas krajami znanymi historycznie z tego że robili na nas ludobójstwa i z tego, że do dzisiaj czci się tam ludzi odpowiedzialnych za te ludobójstwa


@frutson: @ivan777: Nie zapomnijcie, że ponad 2 mln uchodźców znalazło schronienie w Polsce a do tego
  • Odpowiedz
Bandera to akurat jest zdemonizowany i w sumie gówno zrobił, gorszy jest Szuchewycz (portret po lewej) który mówił o Lackiej krwi po kolana.


@BigxBoi: obaj siebie warci
  • Odpowiedz
Za to ich kraj będzie doszczętnie zniszczony, przez Ruskich, będą mogli sobie banderę wieszać na gruzach swoich mieszkań.


@RobertinoIncelino: My wieszamy np. Jana Pawła II w naszych mieszkaniach i Bóg chroni nasz kraj , a oni Banderę i widać jakie skutki to przynosi.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: zobacz do kogo ten komentarz pisałem i potem dalej się produkuj. Typ przywołał polskich partyzantów to mu odpowiedziałem. Mylisz się, Szendzielarz jest odpowiedzialny między innymi za zbrodnie w Giże, Gorszwiany, Janiszki, Ołkuny, Reputany, Vymančiai, Zabelina i Zajeziorce gdzie zgnięło prawie 70 osób głównie dzieci i kobiet. Jak tylko 70 to spoko co nie, nie ma tematu, może być bohaterem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą na
  • Odpowiedz
Bandera to akurat jest zdemonizowany i w sumie gówno zrobił, gorszy jest Szuchewycz (portret po lewej) który mówił o Lackiej krwi po kolana.


@BigxBoi: W sensie, że Bandera nie wiedział?
  • Odpowiedz
ciekawe kiedy polacy się wreszcie obudzą z tym lizaniem jaj Ukraińcom którzy do dziś popierają banderę xD xD oni nawet nie próbują udawać xD


@LuxEtClamabunt: wydaje mi się, że najbardziej liżą ci najbardziej empatyczni o poglądach lewicowych, takim osobom powiesz o tym że była taka sytuacja że wołyń i inne i czym jest nacjonalizm, to ci powiedzą że nie wypada teraz, bo jak się będą czuć, trzeba przyjąć i ugościć
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: > Gdyby ktoś na Ukrainie wpadł na pomysł na atak czy szkalowanie Polski to zaraz go uciszą.

Cytowany tekst...

W poście z 27 lutego 2022 roku a więc kilka dni po pełnoskalowej agresji Rosji na Ukrainę, nacjonalistka wzywa do Ukrainy od Sanu aż po Kaukaz.
(Konowalec służy w 80. Oddzielnej Brygadzie Szturmowej ukraińskiej armii).Takich "głosów" jest
  • Odpowiedz
@holz-holzbajn: Po pierwsze jeżeli to prawda to głos jednostkowy. To podobnie jakby brać bzdury Korwina, które wygaduje jako poglądy polskiego społeczeństwa.
Po drugie korzystasz z prokremlowskiej tuby propagandowej a jak coś jest prokremlowskie to kłamstwem się nie brzydzi a wręcz żywi. Zresztą poniższy fragment świadczy o autorze, że nie jest niczym więcej niż ruską onucą

ledwo utrzymujemy rządy nad własnym krajem, napuszczanym latami przez Anglosasów na Rosję i w ostatnim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OBAFGKM: każdy Ukrainiec wjeżdżający do Polski powinien wyrzec się i publicznie potępić tego bandytę. Już można o tym głośno mówić czy nadal za prawdę historyczną leci łatka onucy?
  • Odpowiedz
Ukraiński nacjonalizm jest ideologicznie o wiele bardziej wrogi Polsce niż rosyjski imperializm, ale w praktyce - gówno może, więc w obecnej sytuacji najlepiej to ignorować i mieć nadzieję że skupią się w 100% na Rosji
  • Odpowiedz
@OBAFGKM: Jak zwykle WSI24 to agenturalna stacja plująca i szkodząca zarówno: Polkom, Polakom, Ukrainkom, Ukraińcom i całemu światu
Ehhh, jakby Amerykanie dali pomysł że w zamian za kupienie uzbrojenia u nich oni zlikwidują własną stację to byłby to miły podarunek Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz