Wpis z mikrobloga

Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzone auto(jak na moje możliwości) i co wychodzę dzisiaj rano a tam pół zderzaka #!$%@?, po prostu jestem roztrzęsiona, zero kamer kontaktu nic! ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet nie wiem czy znajdę taki zderzak w takim kolorze #motoryzacja #samochody #pytanie
Pobierz Krotniczka - Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzon...
źródło: comment_1648729720o83gdiU5OahUyXCNRq5oVk.jpg
  • 218
@Instrybutor_z_Orlenu: Nazwa zderzak ma raczej znaczenie historyczne. Elementy energochłonne znajdują się pod zderzakiem. Są to np. absorbery, wzmocnienia itp. W pojazdach produkowanych współcześnie zderzak pełni rolę wizualną a także osłania przewody, ostre krawędzie itp.
Współczuję autorce wpisu, ponieważ ktoś uciekł z miejsca kolizji i uważam, że powinno to być piętnowane w społeczeństwie. Rozumiem uszkodzić samochód z nieuwagi - każdemu się to może zdarzyć, ale rozwiązać problem w sposób cywilizowany i uczciwy.
Tak to już jest w tym kraju,mnie to też się kiedyś przydarzyło.Zapamiętajcie sobie również,że jeśli gdzieś na miejskim parkingu zobaczycie drogie auto postawione na dwóch miejscach parkingowych,to nie macie do czynienia z bucem,tylko z osobą myślącą dwa kroki do przodu...Lepiej trafić na facebookowego parkingowego stopchama waszego miasta,niż pózniej w jakikolwiek sposób tracić czas na likwidowanie szkody z ac,to też już przerabiałem...