Wpis z mikrobloga

Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzone auto(jak na moje możliwości) i co wychodzę dzisiaj rano a tam pół zderzaka r-------e, po prostu jestem roztrzęsiona, zero kamer kontaktu nic! ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet nie wiem czy znajdę taki zderzak w takim kolorze #motoryzacja #samochody #pytanie
Krotniczka - Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzon...

źródło: comment_1648729720o83gdiU5OahUyXCNRq5oVk.jpg

Pobierz
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krotniczka: Damn, mam to samo z bmw. Kupiłem nowe, zdążyli mi dwa razy przejechać po boku kluczem czy tam gwiździem i dwa razy p-------ć w zderzak na parkingu, oczywiście sprawca nieznany. Wspołczuję.
  • Odpowiedz
Rodzice mają gdzieś 2-3 letnie auto strach tym jeździć. W brudnych ciuchach nie, uważaj na każdą dziurę, parkuj 50m od drzwi pod marketem żeby ktoś Cię drzwiami nie stukną, szutrówką nie pojedziesz albo 5km/h a idz Pan nie dla mnie takie coś. Wymalujesz sobie ten zderzak za 500zł nawet jak się delikatnie odcień będzie różnił, ludzie nie popadajmy w paranoje ani to klasyk ani nic. To ma Cię bezpiecznie przewieść z punktu
  • Odpowiedz
@Krotniczka: xD ja kupilem sobie auto za pierwsze zarobione pieniadze. Polazlem do urzedu przerejestrowac, wychodze po 3 godzinach a ktos mi sie tak w dupe w----l ze zderzak odpal. Kamery na urzedzie, sprawa zgloszona na policje ale zanim policja sie ogarnela to w urzedzie sie monitoring nadpisal...
  • Odpowiedz
  • 2
Piękny ból d--y w komentarzach xD

Najprostszy Lexus (czyli toyota lepszej jakości z lepszym wyciszeniem) z 2011-2012 roku za 50-55 tys. zł jest na wykopie symbolem bogactwa xD

Używany zderzak w dobrym stanie 500-700 zł na allegro (plus dostawa 100-150 zł), malowanie zderzaka jeśli nie będzie w kolorze, cieniowanie sąsiadujących elementów (dwa błotniki, klapa bagażnika może?) - w mieście wojewódzkim u dobrego lakiernika to 700 zł za element z robocizną.

Ale to
  • Odpowiedz
@Krotniczka: Miałem podobnie. Auto ledwie trzeci miesiąc ma, a już porysowany zderzak i żaden c--j nie zostawił żadnej kartki. Na moim osiedlu mam masę ameb mając problem z parkowaniem pomimo sryliarda ułatwień jak kamery cofania i czujniki
  • Odpowiedz