Wpis z mikrobloga

Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzone auto(jak na moje możliwości) i co wychodzę dzisiaj rano a tam pół zderzaka #!$%@?, po prostu jestem roztrzęsiona, zero kamer kontaktu nic! ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet nie wiem czy znajdę taki zderzak w takim kolorze #motoryzacja #samochody #pytanie
Krotniczka - Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzon...

źródło: comment_1648729720o83gdiU5OahUyXCNRq5oVk.jpg

Pobierz
  • 218
@Krotniczka: lekko przytarty, jak przetrzesz na wilgotno to nie będzie wyglądać tak źle. Ewentualnie jak hajsik się zgadza to do pomalowania za 300 zł i git. Na przyszłość jak się parkuje na bezkamerowym parkingu lepszym autem to się inwestuje w te rejestratory jazdy co się włączają przy uderzeniu xD a nie teraz wielkie roztrzęsienie i płacz, to było do przewidzenia ¯\_(ツ)_/¯
wymarzone auto


@Krotniczka: Powiem wprost - auto to tylko rzecz i ja wiem, że ktoś może się cieszyć z jego posiadania bo jest fajne i dobrze mu służy i może je po prostu lubić, ale nie ma się co przywiązywać bo w każdej chwili nieznany sprawca może zniszczyć je tak jak każdą inną Twoją rzecz. Ja bym się cieszył że tylko tyle robak #!$%@?ł i uciekł, następnym razem (oby nie) auto