Wpis z mikrobloga

Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzone auto(jak na moje możliwości) i co wychodzę dzisiaj rano a tam pół zderzaka #!$%@?, po prostu jestem roztrzęsiona, zero kamer kontaktu nic! ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet nie wiem czy znajdę taki zderzak w takim kolorze #motoryzacja #samochody #pytanie
Pobierz Krotniczka - Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzon...
źródło: comment_1648729720o83gdiU5OahUyXCNRq5oVk.jpg
  • 218
@Krotniczka: Jak sobie pomyślisz, że samochód to tylko narzędzie do osiągnięcia innych celów (jak młotek), i trochę obdrapane też działa, to zrobi Ci się lepiej. Polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłam sobie wymarzone auto(jak na moje możliwości) i co wychodzę dzisiaj rano a tam pół zderzaka #!$%@?, po prostu jestem


@Krotniczka: kupuje się kamerkę przód tył z opcją parkingową albo np timelapsem
@Krotniczka: polecam gruza za 3000. Wgniotki i rysy nie powodują stresu wtedy.


@Argonzz Za to sama jazda już powoduje stres. Nigdy nie wiesz czy akurat się nie popsuje jak będzie potrzebny. Gruzy są fajne do wielu rzeczy. Ale jak trzeba polegać na aucie codziennie albo robić trasy to bywa ryzykownie.
@pakoraban: Nadal to nie ma nic wspólnego.
Może mieć kasę i żałować wydania jej na jakąś rzecz tak samo jak ma prawo być jej przykro jak ktoś jej rozwalił auto, o ktorym zawsze marzyla (i wreszcie ją stać) i uciekł.
Ludzie myślą, że jak ktoś ma kasę to już nie przeszkadzają mu takie wydatki.
No nie- nadal nikt nie lubi bezsensownie przepłacać, czuć się oszukiwany czy wykorzystywany, płacić bezsensowniw za czyjąś
na AC już cebulionów nie starczyło?


@wolnynajmita: no tak, naprawi z AC "za darmo" a składka wzrośnie z 800zł za rok. Deal życia. Czy wy ludzie myślicie, że AC to jest jakieś remedium na takie gówna? AC się kupuje na grube rzeczy albo kradzież, bo przy małej szkodzie to się po prostu nie opłaca
@Krotniczka: współczuję, a jednocześnie mam nadzieję, że ta sytuacja nauczy Cię tego, że AC trzeba mieć (o ile nie jeździ się gruzem). To nie jest zbędny wydatek, tylko ochrona na wiele sytuacji, które mogą się zdarzyć.
@Krotniczka dlatego ja nie mam nic i nie ma takich problemow a cala kase laduje w podroze, ksztalcenie sie, zabawe. Polecam ten stan. Jutro moge rownie dobrze wyleciec w #!$%@? i nic mnie tu nie trzyma. Zarabiam dobrze i moglbym miec takie auto ale po co? :)