Wpis z mikrobloga

Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzone auto(jak na moje możliwości) i co wychodzę dzisiaj rano a tam pół zderzaka r-------e, po prostu jestem roztrzęsiona, zero kamer kontaktu nic! ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet nie wiem czy znajdę taki zderzak w takim kolorze #motoryzacja #samochody #pytanie
Krotniczka - Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzon...

źródło: comment_1648729720o83gdiU5OahUyXCNRq5oVk.jpg

Pobierz
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krotniczka: współczuje. Czasami jak widzę ludzi parkujący to mam ochotę podejść i strzelić w ryj. Miejsca praktycznie zero a każdy się wciska bo on akurat tutaj musi zaparkować
  • Odpowiedz
@perun79: To nie jest wytłumaczenie że ty musisz wydać dodatkowe 2-3k rocznie bo ktoś jest debilem i nie potrafi jeździć a ty będziesz ponosił tego konsekwencje
  • Odpowiedz
Idzie to zrobić z utratą max 200zl. Jeśli masz drugie auto. Rysujesz lekko zderzak w sprawnym aucie kredą i zglaszasz ze auto a1 uderzylo w a2 lexusa. Ze niby, teściu, szwagier, znajomy twoim autem uderzył w drugie twoje. Zwiększy się niewiele składka. A lexus dostanie nowy zderzak. Problem solved! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Mintaa: AC to nie konsekwencje. Tu jest tylko zderzak za parę stówek, a co by było gdyby auto zniknęło albo w czasie ostatnich wichur drzewo się przewróciło na niego? Nie kupując AC ryzykujemy, to od nas zależy czy takie ryzyko podejmiemy. Do gruza wartego 5tys na pewno nie warto ale do auta wartego już kilkadziesiąt tysięcy to zdrowy rozsądek podpowiada że to sensowne rozwiązanie. Po raz kolejny zadziałało "zastaw się
  • Odpowiedz
@Krotniczka: ja p------e, wielki kwik wykopków, bo ktoś lubi mieć zadbane, niepoobijane auto. Któż to słyszał, takie rzeczy? a w ogóle, jak droższe niż 30 tysięcy, to już dobrze mu tak, bogaczowi j------u.
  • Odpowiedz
@Krotniczka: Nie ma to jak Polonezy SLE - gumowy zderzak i takiego puknięcia to nawet znac by nie było. Tylko kobieta nie dałaby rady kręcić kierownicą, ale to może lepiej, bo by się za nia nie pchała.
  • Odpowiedz
@Mintaa: No i co z tego? Widzisz w tym jakiś problem? Wzrosło o 326 zł a porządne zrobienie tego to kilka tysi. Po to się kupuje OC aby mieć wywalone jak komus cos zrobimy i AC gdy stanie się cos nam a nie będzie sprawcy lub auto zostanie skradzione. Jeśli ten wzrost jest dla ciebie problemem to zwyczajnie nie stać cię po prostu na auto. Kup wtedy gruza za 4tys
  • Odpowiedz