Wpis z mikrobloga

Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzone auto(jak na moje możliwości) i co wychodzę dzisiaj rano a tam pół zderzaka #!$%@?, po prostu jestem roztrzęsiona, zero kamer kontaktu nic! ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet nie wiem czy znajdę taki zderzak w takim kolorze #motoryzacja #samochody #pytanie
Krotniczka - Mam autentycznie dosyć… po prostu stoję i płacze.
Kupiłam sobie wymarzon...

źródło: comment_1648729720o83gdiU5OahUyXCNRq5oVk.jpg

Pobierz
  • 218
@Krotniczka: zgłoś na policje mimo wszystko, pewnie umorzą ale warto to zrobić. Jak masz AC to luz bo zrobisz sobie bezkosztowo, jak nie masz to szukaj używanego zderzaka do tego rocznika - najlepiej w kolorze, a jak się nie uda to po prostu trzeba będzie dać do lakiernika żeby to ogarnął wtedy. Oryginalne używki są znacznie lepszej jakości niż zamienniki, cenowo też Ci to powinno lepiej wyjść. Boli najbardziej że w
@Krotniczka: Auto to tylko rzecz jak już ktoś wcześniej powiedział, to że się to stało zaraz po zakupie przez to tak reagujesz ja bym to olal i jeździł albo zamalowal czymś prowizorycznie nie ma co przesadzać to nie koniec świata w innych krajach normalnie zderzakami się przepycha auta na parkingu a u nas jest jakiś kult aut że kazda ryska jest ważniejsza niż dbanie o siebie czy o rodzinne.
Mojemu znajomemu, jak naprawił nadkole i wrócił od blacharza, to znajomy mu poprawił drzwiami w ten sam dzień to samo nadkole xD Nie naprawiaj, bo skasujesz całe auto xD