Wpis z mikrobloga

Mam rozterkę życiową.
Kupiłam niedawno iphona 13, użytkuje mi się z niego bardzo dobrze, cały ios do mnie przemawia lecz czy naprawdę potrzebuje tak drogiego telefonu ? Stać mnie na niego ale mam wyrzuty sumienia, bo to jednak 4k mogła bym za to polecieć w jakieś ładne miejsce, powinnam kupić jakiegoś samsunga s20 fe i pewnie byłabym zadowolona tak samo... mogę jeszcze go jutro zwrócić, sama już nie wiem pomóżcie prosze ( ͡° ʖ̯ ͡°) #apple #iphone #smartfon #android #technologia #pytanie
  • 150
@Gufeczek: Animacje pulpitu, wielu aplikacji i gier (często gram na smartfonie) coraz częściej obsługuje 90-120Hz i czasami 144Hz, a to daje niesamowity efekt w grach najbardziej.
Najlepsze że do PC mam monitor 75Hz, a i tak wiele gier na PC ma limit 60fps...
@Krotniczka: a ja myślę inaczej. Masz rozsądne podejście do życia, uważasz, że blichtr nie jest potrzebny i razi Cię wydawanie pieniędzy na coś, które uznajesz za duże w proporcji do tego, co otrzymujesz. Jednocześnie potrafisz docenić dopracowanie i wygodę, szczegół i jakość produktu (#!$%@?ąc, czy iPhone nim jest). W takich sytuacjach trudno o decyzję, ale czasem warto podarować sobie coś przyjemnego. Należy zadać pytanie, czy za to możesz mieć coś ciekawszego,
@chrominancja: s20fe w wersji z Exynos jest wadliwy bardzo.
Porównywałem mój smartfon Mi10T Pro pod względem aparatów z S20Fe i mimo że mój miał trochę lepsze zdjęcia i nagrania, to jednak s20fe miał niesamowite jak dałem je na TV.
Oglądałem wiele recenzji i każdy pochwala aparaty tylne.
@Eskim0s: s20 fe 5g jest tylko ze snapdragonem.
Recenzje totalnie nie pokrywają się z opiniami i problemami użytkowników (ciekawe dlaczego? xD). S20 fe słynie z tego, że jest najbardziej zbugowanym "flagowcem", zresztą inne z serii s20 ponoć też.
Powinni te fe w ogóle wywalić z działu galaxy s bo tylko sobie #!$%@? renomę telefonów z wyzszej półki. Niesamowicie boli mnie dupa o wydanie tych chyba 4k zł te dwa lata temu