Wpis z mikrobloga

Mam rozterkę życiową.
Kupiłam niedawno iphona 13, użytkuje mi się z niego bardzo dobrze, cały ios do mnie przemawia lecz czy naprawdę potrzebuje tak drogiego telefonu ? Stać mnie na niego ale mam wyrzuty sumienia, bo to jednak 4k mogła bym za to polecieć w jakieś ładne miejsce, powinnam kupić jakiegoś samsunga s20 fe i pewnie byłabym zadowolona tak samo... mogę jeszcze go jutro zwrócić, sama już nie wiem pomóżcie prosze ( ͡° ʖ̯ ͡°) #apple #iphone #smartfon #android #technologia #pytanie
  • 150
Temat telefonu masz na 4-5 lat z głowy, androida zmieniałabys co 1,5-2 lata


@jr96: NIgdy żadnego androida nie zmieniłem szybciej niż po 3 latach. Poprzedni rozwalił się już, fizycznie bo nie miał lekko. Obecnego też mam już 3 lata i nie planuje zmiany, wszystko chodzi.
@Krotniczka: oddaj i lec na wakacje, ja zawsze dostaje w spadku telefony, czasem jest to jakis szit na androidzie a czasem stare iphony z kondycja baterii niecale 80 % ale tylko 2 razy w zyciu kupilam sama sobie telefon i byly to nowe xiaomi z budżetem do 800 zł, za te 4.000 mozesz naprawde miec duzo lepszych rzeczy jak nawet auto do jazdy miejskiej i zalatwieniu wielu potrzeb po drodze lub
@SF71H: iPhone 13 ma ekran 60Hz, czyli bardzo mało ilość Hz.
Średniaki z Android'em za 1500zł mają już 120Hz, dzięki czemu mogą mieć szybsze i płynniejsze działanie niż znacznie droższy iPhone 13...
Inny przykład, w dniu premiery iPhone SE (każda wersja) kosztuję więcej niż flagowce z Android'em, a sam jest jest średniakiem, super słabym, ale ma logo jabłka.

@TrisssMerigold:
Czyli po jednej sztuce, mając pechową przypadek odrzucasz wszystkie smartfony Samsunga?
@Ketonowy: no ale codzienne użytkowanie samego telefonu i tak daję więcej radości niż użytkowanie androidów, zwłaszcza tych rupci co wychodzą teraz. Kiedyś za czasów Huawei P20 Pro, Mate 20 Pro czy P30 Pto to były androidy, teraz jest takie gówno , że lepiej sobie kupić starego iPhone.

Mnie życie nauczyło , że zegarek to fajna zabawka, ale szybko się nudzi i nie ma jak prawdziwy oldskulowy zegarek.

Pzdr
@Eskim0s: Tak tak mocno mnie wkurzylo to że kupujesz tel wzglednie drogi dla niektórych a dostajesz szajs totalny i kupiłam dwa razy droższego stajfona xD który nie zaciął mi się ani razu, ale jakbym miała mieć tani to już wolę xiaomi xD
@Eskim0s: mam dokładnie s20 fe 5g i to największy błąd jaki w życiu zrobiłam i na co wydałam nie małą kasę bo kupiłam go zaraz blisko premiery. I tak gownianego telefonu dawno nie miałam, a wcześniej byłam fanboyem samsunga.
Polecam poczytać jakie są problemy z ekranem dotykowym i jak bardzo zły jest "aparat do selfie" jak to probowali do reklamować.
Momentami nie jestem w stanie telefonu używać bo wykonuje on za