Wpis z mikrobloga

Mam rozterkę życiową.
Kupiłam niedawno iphona 13, użytkuje mi się z niego bardzo dobrze, cały ios do mnie przemawia lecz czy naprawdę potrzebuje tak drogiego telefonu ? Stać mnie na niego ale mam wyrzuty sumienia, bo to jednak 4k mogła bym za to polecieć w jakieś ładne miejsce, powinnam kupić jakiegoś samsunga s20 fe i pewnie byłabym zadowolona tak samo... mogę jeszcze go jutro zwrócić, sama już nie wiem pomóżcie prosze ( ͡° ʖ̯ ͡°) #apple #iphone #smartfon #android #technologia #pytanie
  • 150
@Krotniczka: nie przekonuje cię jakość zdjęć? Płynność i szybkość obsługi? W androdzie krew mnie zalewała ze chce coś szybko włączyć/zrobić a tu trzeba panie usiąść na spokojnie odpalić ustawienia skonfigurować i wogole… np ze zdjęciami. Jak jest chwila która chce szybko uwiecznić to niech automat dopracowany do perfekcji za mnie to zrobi a nie będę grzebać jak debil by włączyć tryb makro, a może tym obiektywem cykne, może saturacje dam na
Kiedyś miałem podobnie - nie trafiało do mnie że w cenie telefonu mogę pojechać na wakacje. Tylko teraz wiem że za rok znowu mogę pojechać na wakacje z fajnym telefonem z niezłym aparatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykopek_z_pikabu_ru

W androdzie krew mnie zalewała ze chce coś szybko włączyć/zrobić a tu trzeba panie usiąść na spokojnie odpalić ustawienia skonfigurować i wogole… np ze zdjęciami.


W dowolnym flagowcu na androidzie nie powinno być takich problemów.
@Krotniczka: lepiej brać topowy fon generacje starszy.
Zaplacisz 2k, poużywasz 4 lata, a jak bateria już będzie niedomagać, sprzedasz za 500 zł. A 2k, co zostanie w kieszeni lepiej do wakacji dorzucic
@Krotniczka: jak coś to mam s20fe 5g 256gb do sprzedania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem tak ze smartwatchem - ogarnąłem sobie za darmo nowego Galaxy watcha 4 i zdałem sobie sprawy że w sumie to nie ma szału itp. Mimo że nie kosztował mnie złotówki to nadal dziwne wyrzuty sumienia. Kwestia psychiki i jakichś tam procesów, których nie umiem nazwać xd

Bierz pod uwagę że telefon to
@mati3654:

ostatnio przypadkowo rozwaliłem iPhone 11pro i wyciągnąłem z szafy starego iPhone 6S. Wymieniłem w najbliższym komisie za 100zl baterie na nową i stwierdziłem ze pomiędzy tymi telefonami prawie nie ma różnic a nawet pod wieloma względami ten 6S bardziej mi pasuje (mniejszy, lżejszy, i ma touchID co w erze maseczek jest o niebo lepsze). Jedyne odczuwalne różnice pomiędzy tymi telefonami to aparat i może niewielkie lagi na tym 6S. Wiec